Аматорська баскетбольна ліга Рівненщини

Baltic House ЛАВІСС Водник-НУВГП ОСДЮШОР
A+ A A-

БК «Baltic House» - ЧЕМПІОН XIV ЧЕМПІОНАТУ АБЛ РІВНЕНЩИНИ

У Рівному фінішував XIV Чемпіонат Аматорської баскетбольної ліги. Забігаючи наперед, варто відмітити, що інтриги у матчах та несподіваних результатів було чимало.

 

У матчі за третє місце на майданчику спортзалу НУВГП зійшлися команди БК "АМР-BASKET" - БК "Водник". Цей матч воблівальники пам'ятатимуть дуже довго. Впродовж всього матчу баскетболісти "водного" грали роль наздоганяючого і таки наздогнали. Бувально на останніх секундах матчу вони вирвали перемогу з перевагою в одне очко і з результатому 70-69 завоювали бронзові нагороди Чемпіонату.

За схожим сценарієм і міг розігратися фінал в якому зійшлися сарненський "Маяк" - БК "Baltic House". Останні пішли у відрив вже в другій половині другої чверті. Після перерви "Baltic House" лише укріплював свою позицію і збільшував відрив. Звісно, у складі цієї команди був і іменитий Сергій Ліщук, що допомагало йти вперед. На початку четвертої чверті здавалося можна точно сказати хто чемпіон, оскільки "Маяк" відствав на 20 очок. Втім, далі був сюрприз. За залишок ігорового часу сарненці зуміли скоротити відрив до 6 очок за 2 хвилини до кінця матчу. Тож останні секунди пройшли в наднапруженій боротьбі, але з рахунком -72-67 Чемпіонство здобув саме "Baltic House".

- Враження просто неймовірні. Мене запросила команда, щоб допомагати впродовж сезону. Цілі були найвищі і ми їх досягли. Ще перед початком в нас була умова, що повинна працювати вся команда, оскільки я сам нічого б не зробив. Хлопці показали хороший рівень гри. Чемпіонат АБЛ на дуже хорошому рівні відбувається, - прокоментував Сергій Ліщук.

Окрім чемпіонських медалей визначили кращих баскетболістів і за амплуа. Так, "Кращим бомбардиром" став Денис Сотник із БК "Baltic House". "Кращим захисником" визнали Дмитра Тимощука із "Водника" НУГП. "Кращим нападником" став Василь Федорчук із "АМР-BASKET". І "Кращим центровим" назвали Вадима Коваля із "АМР-BASKET".

Нагороди отримали кращі гравці кожної з команд-учасниць чемпіонату: БК "ОСДЮСШОР" – Владислав Білецький. БК "Здолбунів" – Дмитро Кухарук. БК "Soft Group" – Іван Трофімчук. БК "Лавісс" – Василь Чиж. БК "Водник" НУВГП" – Андрій Герман. БК "АМП Баскет" – Іван Мисковець. БК "Маяк" – Шепелев Олександр. БК "Baltic House"- Онищук Олександр.

Дирекція Аматорської баскетбольної ліги висловлює подяку організаціям без яких проведення змагань було б не можливе: Рівненська обласна федерація баскетболу, Громадського об’єднання “Баскетбольний клуб “БК-93”, Управління у справах молоді та спорту Рівненської обласної державної адміністрації.

Окрема подяка меценатам та партнерам XIV Чемпіонату Аматорської Баскетбольної Ліги Рівненщіни: Торговій марці молодіжного одягу “Urban Planet”, Виробнику спортивного одягу “Gera”, Центру очистки питної води “Аква Сана Дар”

Сюжет Телеканалу "РТБ"

 

 У матеріалі використана інформація з сайту "Все про спорт".

Last modified on
Rate this item
(0 votes)
Login to post comments
back to top

Логін or РЕЄСТРАЦІЯ

Facebook user?

You can use your Facebook account to sign into our site.

fb iconУвійти через Facebook

LOG IN

РЕЄСТРАЦІЯ

User Registration