Аматорська баскетбольна ліга Рівненщини

Baltic House ЛАВІСС Водник-НУВГП ОСДЮШОР
A+ A A-

Матчем "Маяк" - "ОСДЮШОР" завершиться перше коло

Перенесеним матчем шостого туру між БК "Маяк" та "ОСДЮШОР" завершиться перше коло тринадцятого чемпіонату Аматорської баскетбольної ліги Рівненщини. Поєдинок відбудеться у середу 8 грудня у спортзалі Технікуму технологій та дизайну НУВГП. Гра розпочнеться о 19:00.

 

Нагадаємо, що на даний момент БК "Маяк" знаходиться у верху турнірної таблиці, маючи в активі шість перемог при одній поразці. У випадку виграшу і в цьому матчі, то на перерву сарненчани підуть у ранзі лідера чемпіонату. Щодо "ОСДЮШОР", то в семи матчах юні баскетболісти здобули дві перемоги та зазнали п'ять поразок, і знаходяться на восьмому місці з дев'яти команд.

Друге коло тринадцятого чемпіонату Аматорської баскетбольної ліги Рівненщини розпочнеться 26 січня. 

Нагадаємо, що Аматорська баскетбольна ліга Рівненщини з сезону 2014-2015 є відбірковою групою "Центр" у Чемпіонаті області з баскетболу. Фіналісти АБЛ автоматично отримують право змагатися у "Фіналі чотирьох" обласного чемпіонату.

Тринадцятий чемпіонат Аматорської баскетбольної ліги Рівненщини проводить Громадське об’єднання “Баскетбольний клуб “БК-93”, Рівненська обласна федерації баскетболу, Управління у справах молоді та спорту Рівненської обласної державної андміністрації. А також за підтримки офіційного дистриб'ютора компанії "SPALDING" в України та мережі магазинів КТС.

Rate this item
(0 votes)
  • asdasda

    бла-бла-бла

    posted by asdasda Вівторок, 08 грудня 2015, 11:13 Comment Link
Login to post comments
back to top

Логін or РЕЄСТРАЦІЯ

Facebook user?

You can use your Facebook account to sign into our site.

fb iconУвійти через Facebook

LOG IN

РЕЄСТРАЦІЯ

User Registration