Аматорська баскетбольна ліга Рівненщини

Baltic House ЛАВІСС Водник-НУВГП ОСДЮШОР
A+ A A-

У Рівненському дербі двічі переміг БК-93. ВІДЕО

Рівненське баскетбольне дербі відбулося цього вікенду у рамках Чемпіонату Західноукраїнської баскетбольної ліги. У гості до рівненського "БК-93" завітав сарненський "Маяк". До цього згадані команди у поточному чемпіонаті України ще не поступалися.

У спорткомплексі ДЮСШ №4 відкриття баскетбольного сезону. У гості до рівненського «БК-93-ОШВСМ» завітав сарненський «Маяк». Як завжди, у сарненців в Рівному чимала група підтримки. Вболіває за земляків і депутат облради Ксенія Павловська. Обраниця вірить, що рада нового скликання допоможе клубу «Маяк» вирішити одну з найболючіших його пробем, відсудність власного залу.

Поєдинки рівнян та сарненців у Першій лізі ще у минулому сезоні охрестили дербі. Уся ця напруга перейшла і в новий чемпіонат. Перед очним протистоянням БК-93 та «Маяк» здобули по шість перемог, тож хтось мав оступитись.

Перша половина зустрічі пройшла, загалом, у рівній боротьбі. Спочатку попереду був «Маяк», потім рівняни вийшли вперед. У третьому періоді «гойдалки» продовжились. Знак оклику у цій чверті поставив Іван Приступа, який разом з сиреною влучив майже з центру майданчика. У заключній десятихвилинці «Маяк» спробував врятувати матч, але молоді господарі таки довели поєдинок до перемоги – 75:69.

У повторній грі результат на табло і справді був іншим, щоправда, знову на користь рівнян, цього разу - 80:73. Наступні ігри «БК-93» та «Маяк» знову проведуть у Рівному. 12 та 13 грудня вони прийматимуть, відповідно, баскетбольні клуби «Коростень» та «Львів».

ВІДЕО УСЬОГО МАТЧУ:

 

Телеверсія Телеканалу "РТБ"

 

Телесюжет Телеканалу "РТБ"

 

Last modified on
Rate this item
(0 votes)
Login to post comments
back to top

Логін or РЕЄСТРАЦІЯ

Facebook user?

You can use your Facebook account to sign into our site.

fb iconУвійти через Facebook

LOG IN

РЕЄСТРАЦІЯ

User Registration