Аматорська баскетбольна ліга Рівненщини

Baltic House ЛАВІСС Водник-НУВГП ОСДЮШОР
A+ A A-
Super User

Super User

Анонс другого туру ХV чемпіонату АБЛ. ВІДЕОТРАНСЛЯЦІЯ

У вівторок 17 жовтня стартує другий тур п'ятнадцятого чемпіонату Аматорської баскетбольної ліги Рівненщини. У спорткомплексі Рівненського економіко-технологічного коледжу (вул. Литовська) БК «Baltic House», о 18:30 зіграє із «ОСДЮШОР». Тур завершиться двома четверговими матчами у спорткомплексі «НУВГП». О 19:00 «Водник» зустрінеться з БК «AMP-Basket», а відразу після цього матчу БК «Сарни» зіграє з БК «Здолбунів». Відеотрансляцію з матчів Ви можете переглянути тут.

Анонс першого туру ХV чемпіонату АБЛ. ВІДЕОТРАНСЛЯЦІЯ

У вівторок 10 жовтня стартує перший тур п'ятнадцятого чемпіонату Аматорської баскетбольної ліги Рівненщини. У спорткомплексі Технікуму технологій та дизайну боротьбу розпочне БК «AMP-Basket», який о 18:30 зіграє із «ОСДЮШОР». Тур завершиться двома четверговими матчами у спорткомплексі «НУВГП». О 19:00 «ЛАВІСС» зустрінеться з БК «Здолбунів», а відразу після цього матчу «Водник-НУВГП» зіграє з БК «Сарни». Відеотрансляцію з матчів Ви можете переглянути тут.

"Baltic House" і без Сергія Ліщука переміг "Маяк" і став Чемпіоном області (ФОТО)

  • Published in ФОТО
  • 0

"Baltic House" слідом за перемогою в Аматорській баскетбольній лізі тріумфував і у "Фіналі чотирьох" Чемпіонату Рівненської області серед чоловічих команд. У фіналі вони знову грали із сарненським "Маяком", і знову перемогли.

Subscribe to this RSS feed

Логін or РЕЄСТРАЦІЯ

Facebook user?

You can use your Facebook account to sign into our site.

fb iconУвійти через Facebook

LOG IN

РЕЄСТРАЦІЯ

User Registration