Аматорська баскетбольна ліга Рівненщини

Baltic House ЛАВІСС Водник-НУВГП ОСДЮШОР
A+ A A-
Super User

Super User

"AMP-Basket" Чемпіон Рівненської області з баскетболу (ВІДЕО)

Відбувся "Фінал чотирьох" Чемпіонату Рівненської області серед чоловічих команд. Участь в ньому взяли переможці групи "Північ" та "Південь", а також фіналісти групи "Центр", яку в цих змаганнях представляє Аматорська баскетбольна ліга Рівненщини. Загалом, за цей титул в сезоні боролися 13 команд з різних районів області.

Визначився чемпіон Аматорської баскетбольної ліги Рівненщини (ВІДЕО)

Команда АМР-Баскет стала переможцем п’ятнадцятого чемпіонату Аматорської баскетбольної ліги Рівненщини. Володарі золотих медалей увесь сезон пройшли без поразок і у фінальному матчі обіграли БК «Сарни» з рахунком 67:62.

У Рівному відбудуться фінальні матчі Аматорської баскетбольної ліги

Команди "АМР-Баскет" та БК "Сарни" зустрінуться у фіналі Чемпіонату Аматорської баскетбольної ліги, а минулорічні володарі золотих медалей "Baltic House" та "Лавіс" розіграють бронзові нагороди. Ігри відбудуться у четвер 5 квітня у спорткомплексі НУВГП, що знаходиться на вулиці Чорновола 49. "Малий фінал" розпочнеться о 18:30, а вирішальний матч сезону о 20:00. Запрошуємо любителів баскетболу відвідати ці матчі.

Фінал

Дата

№ гри

Час

клуб “Господар” – клуб ”Гість“

Місце

   
05.04.2018   18.30

БК«Baltic House» - БК«Лавісс»

Зал НУВГП
05.04.2018   20.00

БК«AMP-Basket» - БК«Сарни»

Зал НУВГП

Відеотрансляцію з усіх матчів Аматорської баскетбольної ліги організовує інформаційний партнер чемпіонату Телерадіокомпанія "Ритм".

Нагадаємо, що в цьогорічному чемпіонаті Аматорської баскетбольної ліги брали участь сім команд. Спершу вони грали регулярний чемпіонат, кожен з кожним в два кола, а за його підсумками команди ще пройшли сито плей-оф, кожен раунд до двох перемог. Крім того, Аматорська баскетбольна ліга є групою "Центр" Чемпіонату Рівненської області з баскетболу. Дві кращі команди АБЛ отримують право грати у "Фіналі чотирьох" обласного чемпіонату.

Анонс другого туру ХV чемпіонату АБЛ. ВІДЕОТРАНСЛЯЦІЯ

У вівторок 17 жовтня стартує другий тур п'ятнадцятого чемпіонату Аматорської баскетбольної ліги Рівненщини. У спорткомплексі Рівненського економіко-технологічного коледжу (вул. Литовська) БК «Baltic House», о 18:30 зіграє із «ОСДЮШОР». Тур завершиться двома четверговими матчами у спорткомплексі «НУВГП». О 19:00 «Водник» зустрінеться з БК «AMP-Basket», а відразу після цього матчу БК «Сарни» зіграє з БК «Здолбунів». Відеотрансляцію з матчів Ви можете переглянути тут.

Анонс першого туру ХV чемпіонату АБЛ. ВІДЕОТРАНСЛЯЦІЯ

У вівторок 10 жовтня стартує перший тур п'ятнадцятого чемпіонату Аматорської баскетбольної ліги Рівненщини. У спорткомплексі Технікуму технологій та дизайну боротьбу розпочне БК «AMP-Basket», який о 18:30 зіграє із «ОСДЮШОР». Тур завершиться двома четверговими матчами у спорткомплексі «НУВГП». О 19:00 «ЛАВІСС» зустрінеться з БК «Здолбунів», а відразу після цього матчу «Водник-НУВГП» зіграє з БК «Сарни». Відеотрансляцію з матчів Ви можете переглянути тут.

Subscribe to this RSS feed

Логін or РЕЄСТРАЦІЯ

Facebook user?

You can use your Facebook account to sign into our site.

fb iconУвійти через Facebook

LOG IN

РЕЄСТРАЦІЯ

User Registration