Аматорська баскетбольна ліга Рівненщини

Baltic House ЛАВІСС Водник-НУВГП ОСДЮШОР
A+ A A-

Розклад ігор Чемпіонату області з баскетболу. Перше коло

 

Розклад ігор ХV Чемпіонату АБЛ Рівненщини. Перше коло

УЧАСНИКИ ЗМАГАНЬ
1. БК «Baltic House»
2. БК «Водник» НУВГП
3.БК «AMP-Basket»
4. БК «ЛАВІСС»
5.БК «Здолбунів»
6. ОСДЮСШОР
7.БК «Сарни»
 

Перше коло

1 тур

Дата

№ гри

Час

клуб “Господар” – клуб ”Гість“

Місце

10.10.2017

1

18.30

БК «AMP-Basket» 98 –73 ОСДЮСШОР
(24-15; 25-16; 25-16; 24-26)
БК «AMP-Basket» - Трофімчук Іван 19, Долженко Дмитро 9, Целюк Олександр, Роман Сергій 28, Петрук Олег 0, Скотаренко Павло 2, Семенюк-Кондратюк Іван 15, Процюк Олександр, Коваль Вадим 7, Волошин Олексій 18.
ОСДЮСШОР – Шеметов Ілля, Климчук Михайло 6, Ковш Ілля 4, Лисуха Даніель 2, Волошко Дмитро 4, Столяр Дмитро 24, Шевчук Віталій 6, Кисіль Максим 2, Сень Теодор 6, Опалько Владислав, Вишневській Олександр 19, Басовець Андрій 0.

Зал РЕТК

12.10.2017

2

19.00

БК «ЛАВІСС» 68 -74 ОТ БК «Здолбунів»
(21-12;8-10;8-12;23-28;8-14)
БК «ЛАВІСС» - Кучик Андрій, Чиж Василь 10, Чорнолоз Степан 16, Кравченко Василь 11, Черненков Андрій 2, Кучик Сергій, Ткачук Станіслав 2, Зазулевич Георгій 3, Кашуба Анатолій 13, Мискевич Сергій 0, Полюхович Юрій 8, Грищук Павло 3.
БК «Здолбунів» - Романишин Олександр 11, Ігнатєв Вячеслав, Кухарук Дмитро 18, Мельник Дмитро, Приходько Самуїл 0, Кузьмицький Олександр, Топоровський Михайло, Корсунь Ігор 5, Корсунь Олексій, Яцюрик Віктор 18, Солдатов Сергій 2, Ткачук Володимир 15, Махлюк Юрій 5.

Зал НУВГП

07.12.2017

3

20.30

БК «Водник» 58 - 88 БК «Сарни» (14-16;24-26;12-22;8-24)

БК «Водник» - Гімбаржевський Юрій 12,Миронець Віктор 6,Самчук Сергій 16,Герман Андрій 16,Хращевський Олександр 2,Акімов Максим 0,Жук Євгеній 2,Микитюк Богдан 2,Кардаш Павло 2.

БК «Сарни»  - Стоноженко Михайло 0,Ковальчук Віктор 14,Денисевич Богдан 4,Заєць Сергій 18,Зелінський Володимир 8,Тодуа Мераб 10,Білоус О. 12,     Білоус М. 22.

Зал НУВГП

2 тур

Дата

№ гри

Час

клуб “Господар” – клуб ”Гість“

Місце

17.10.2017

4

18.30

БК «Baltic House» 92 - 64 ОСДЮСШОР
(30-24;17-11;22-14;23-15)
БК «Baltic House» - Липін Тарас 16,Лелюх Олексій 3,Труш Ігор 6,Приступа Андрій 17,Нехай Максим 19,Артимович Андрій 16,Михайлов Дмитро 1,Холод Климентій 4,Безкоровайний Ростислав 3,Мазурик Богдан 7.
ОСДЮСШОР - Шеметов Ілля 4,Климчук Михайло 9,Ковш Ілля 11,Лисуха Даніель 0, Волошко Дмитро 2,Столяр Дмитро 16,Шевчук Віталій 2,Кисіль Максим 0,Сень Теодор 3,Опалько Владислав 3,Вишневській Олександр 10,Басовець Андрій 4.

Зал РЕТК

19.10.2017

5

19.00

БК «Водник» 67 - 76 БК «AMP-Basket»
(19-19;15-20;14-27;19-10)
БК «Водник» - Гімбаржевський Юрій 12,Миронець Віктор 2,Самчук Сергій 4,Герман Андрій 11,Хращевський Олександр 6,Акімов Максим 0,Клочок Дмитро 13,Жук Євгеній 2,Кусік Олександр 4,Микитюк Богдан 5,Кардаш Павло 8.
БК «AMP-Basket» - Трофімчук Іван 23,Жартун Володимир 2,Целюк Олександр 6,Роман Сергій 28,Скотаренко Павло 0,Семенюк-Кондратюк Іван 0,Коваль Вадим 4,Волошин Олексій 13.

Зал НУВГП

19.10.2017

6

20.30

БК «Сарни» 97 - 66 БК «Здолбунів»
(28-6;25-23;28-25;16-12)
БК «Сарни» - Федорович Євген 3,Стоноженко Михайло 11,Ковальчук Віктор 20,Денисевич Богдан 7,Заєць Сергій 23,Зелінський Володимир 15,Костецький Олександр 6,Пригорський Олег 7,Кібиш Віталій 5,Тодуа Мераб 0.
БК «Здолбунів» - Романишин Олександр 8,Кухарук Дмитро28,Приходько Самуїл 0,Конончук Володимир 9,Топоровський Михайло 11,Яцюрик Віктор 3,Солдатов Сергій 0,Ткачук Володимир 7.

Зал НУВГП

3 тур

Дата

№ гри

Час

клуб “Господар” – клуб ”Гість“

Місце

24.10.2017

7

18.30

ОСДЮСШОР 66 - 92 БК «ЛАВІСС»(18-16;13-22;13-27;22-27)
ОСДЮСШОР - Климчук Михайло 4,Ковш Ілля 11,Волошко Дмитро 5,Столяр Дмитро 24,Шевчук Віталій 0,Кисіль Максим 8,Сень Теодор 6,Вишневській Олександр 6,Басовець Андрій 2.
БК "Лавісс" - Чиж Василь 26,Чорнолоз Степан 12,Кравченко Василь 15,Ткачук Станіслав 6,Кашуба Анатолій 8,Мискевич Сергій 10,Полюхович Юрій 12,Грищук Павло 3.

Зал РЕТК

26.10.2017

8

19.00

БК «Baltic House» 85 - 61 БК «Здолбунів»(18-5;20-19;23-28;24-8)
БК «Baltic House» - Лященко Дмитро 8,Омельковець Роман 0,Липін Тарас 14,Лелюх Олексій 22,Приступа Андрій 16,Нехай Максим 9,Артимович Андрій 3,Михайлов Дмитро 1,Холод Климентій 4,Кіба Сергій 4,Безкоровайний Ростислав 4,Мазурик Богдан 0.
БК «Здолбунів» - Романишин Олександр 6,Кухарук Дмитро 8,Приходько Самуїл 0,Конончук Володимир 0,Топоровський Михайло 19,Корсунь Ігор 2,Столярчук Олег 11,Яцюрик Віктор 7,Солдатов Сергій 0,Ткачук Володимир 0,Махлюк Юрій 8.

Зал НУВГП

26.10.2017

9

20.30

БК «Сарни» 53 - 79 БК "AMP-Basket"(10-24;15-13;12-18;16-24;)
БК "Сарни" - Федорович Євген 2,Ковальчук Віктор 8,Денисевич Богдан 0,Заєць Сергій 17,Пригорський Олег 5,Кібиш Віталій 2,Тодуа Мераб 17,Білоус О. 2.
БК "AMP-Basket" - Трофімчук Іван 11,Жартун Володимир 13,Целюк Олександр 9,Роман Сергій 7,Петрук Олег 8,Скотаренко Павло 5,Семенюк-Кондратюк Іван 0,Коваль Вадим 13,Волошин Олексій 13

Зал НУВГП

4 тур

Дата

№ гри

Час

клуб “Господар” – клуб ”Гість“

Місце

31.10.2017

10

18.30

БК «AMP-Basket» 95 – 64 БК «ЛАВІСС» (22-22;24-9;18-13;31;20)
БК «AMP-Basket» - Трофімчук Іван 15,Долженко Дмитро 5,Жартун Володимир 9,Целюк Олександр 8,Роман Сергій 9,Петрук Олег 38,Скотаренко Павло 7,Семенюк-Кондратюк Іван 4.
БК «ЛАВІСС» - Чорнолоз Степан 9,Черненков Андрій 11,Ткачук Станіслав 4,Зазулевич Георгій 14,Кашуба Анатолій 5,Мискевич Сергій 11,Полюхович Юрій 10.

Зал РЕТК

02.11.2017

11

19.00

БК «Водник» 68 - 67 БК «Здолбунів»(14-19;20-18;16-15;18-15)
БК «Водник» - Гімбаржевський Юрій 12,Миронець Віктор 2,Самчук Сергій 24,Герман Андрій 2,Хращевський Олександр 14,Акімов Максим 12,Клочок Дмитро 2,Жук Євгеній 0,Кусік Олександр 0,Кардаш Павло 0.
БК «Здолбунів» - Романишин Олександр 0, Кухарук Дмитро 10,Світлозельський Назар 13,Столярчук Олег 18,Яцюрик Віктор 14,Ткачук Володимир 6,Махлюк Юрій 6.

Зал НУВГП

02.11.2017

12

20.30

БК «Baltic House» 82 - 73 БК «Сарни» (18-24;20-17;23-21;21-11)
БК «Baltic House» -Лященко Дмитро 0,Липін Тарас 14,Лелюх Олексій 14,Труш Ігор 2,Приступа Андрій 8,Нехай Максим 5,Артимович Андрій 22,Михайлов Дмитро 2,Холод Климентій 0,Мазурик Богдан 2,Королюк Борис 13.
БК «Сарни» - Федорович Євген 0,Стоноженко Михайло 28,Ковальчук Віктор 13,Денисевич Богдан 0,Зелінський Володимир 4,Пригорський Олег 2,Кібиш Віталій 7,Тодуа Мераб 9, Бупячинський О. 10.

Зал НУВГП

 

5 тур

Дата

№ гри

Час

клуб “Господар” – клуб ”Гість“

Місце

07.11.2017

13

18.30

ОСДЮСШОР 69 - 65 БК «Водник» (19-16;20-15;13-16;17-18)
ОСДЮСШОР - Ковш Ілля 7,Столяр Дмитро 16,Шевчук Віталій 0,Сень Теодор 9,Опалько Владислав 4,Вишневській Олександр 28,Басовець Андрій 5.
БК «Водник» - Гімбаржевський Юрій 6,Миронець Віктор 2,Самчук Сергій 18,Герман Андрій 10,Акімов Максим 4,Клочок Дмитро 7,Жук Євгеній 2,Кусік Олександр 6,Микитюк Богдан 10,Кардаш Павло 0.

Зал РЕТК

09.11.2017

14

19.00

БК «Здолбунів» 53 - 73 БК «AMP-Basket»(17-14;16-12;15-20;5-27)
БК «Здолбунів» - Романишин Олександр 6,Кухарук Дмитро 15,Світлозельський Назар 19,Яцюрик Віктор 11,Ткачук Володимир 2.
БК «AMP-Basket» - Трофімчук Іван 9,Долженко Дмитро 2,Жартун Володимир 24, Роман Сергій 8,Петрук Олег 9,Семенюк-Кондратюк Іван 5,Коваль Вадим 3,Волошин Олексій 13.

Зал НУВГП

09.11.2017

15

20.30

БК «Baltic House» 85 - 66 БК «ЛАВІСС» (20-17;34-9;18-24;13-16)
БК «Baltic House» - Лященко Дмитро 5,Липін Тарас 19,Лелюх Олексій 15,Труш Ігор 6,Приступа Андрій 6,Нехай Максим 2,Артимович Андрій 13,Холод Климентій 4,Безкоровайний Ростислав 0,Мазурик Богдан 2,Королюк Борис 13.
БК «ЛАВІСС» - Чорнолоз Степан 13,Кравченко Василь 19,Черненков Андрій 1,Ткачук Станіслав 2,Зазулевич Георгій 3,Кашуба Анатолій 16,Мискевич Сергій 3,Полюхович Юрій 9,Грищук Павло 0.

Зал НУВГП

 6 тур

Дата

№ гри

Час

клуб “Господар” – клуб ”Гість“

Місце

14.11.2017

16

18.30

ОСДЮСШОР 75 - 100 БК «Сарни» (14;24-20-22;8-25;33-29)
ОСДЮСШОР - Климчук Михайло 8,Ковш Ілля 10,Лисуха Даніель 0,Волошко Дмитро 4,Столяр Дмитро 29,Кисіль Максим 7,Вишневській Олександр 12,Басовець Андрій 5.
БК «Сарни» - Федорович Євген 6,Ковальчук Віктор 9,Денисевич Богдан 2,Заєць Сергій 38,Зелінський Володимир 15,Костецький Олександр 16,Пригорський Олег 2,Кібиш Віталій 4,Бупячинський О. 8,Білоус М. 0.

Зал РЕТК

16.11.2017

17

19.00

БК «ЛАВІСС» 59 - 71 БК «Водник» (12-21;12-14;17-17;18-19)
БК «ЛАВІСС» - Чорнолоз Степан 10,Кравченко Василь 16,Ткачук Станіслав 5,Зазулевич Георгій 10,Кашуба Анатолій 12,Мискевич Сергій 2,Полюхович Юрій 2,Грищук Павло 2.
БК «Водник» - Гімбаржевський Юрій 21,Миронець Віктор 8,Самчук Сергій 12,Герман Андрій 18,Хращевський Олександр 2,Акімов Максим 4,Клочок Дмитро 0,Жук Євгеній 2,Кусік Олександр 2,Микитюк Богдан 2,Кардаш Павло 0.

Зал НУВГП

16.11.2017

18

20.30

БК «Baltic House» 62 - 102 БК «AMP-Basket» (12-30;15-22;17-29;18-21)
БК «Baltic House» - Лященко Дмитро 0,Липін Тарас 8,Лелюх Олексій 11,Труш Ігор 0,Приступа Андрій 3,Нехай Максим 5,Артимович Андрій 28,Холод Климентій 4,Безкоровайний Ростислав 0,Мазурик Богдан 3.
БК «AMP-Basket» - Трофімчук Іван 7,Долженко Дмитро 0,Жартун Володимир 16,Целюк Олександр 13,Роман Сергій 17,Петрук Олег 9,Скотаренко Павло 4,Семенюк-Кондратюк Іван 0,Коваль Вадим 9,Волошин Олексій 27.

Зал НУВГП

 

 

7 тур

Дата

№ гри

Час

клуб “Господар” – клуб ”Гість“

Місце

07.12.2017

19

18.30

БК «Здолбунів» 72 - 86 ОСДЮСШОР (21-18;17-19;16-27;18-22)

БК «Здолбунів» - Романишин Олександр 2,Кухарук Дмитро 15,Приходько Самуїл 8,Світлозельський Назар 19,Корсунь Ігор 2,Яцюрик Віктор 6,Ткачук Володимир 20.

ОСДЮСШОР - Шеметов Ілля 8,Климчук Михайло 4,Ковш Ілля 5,Волошко Дмитро 9,Столяр Дмитро 19,Сень Теодор 8,Опалько Владислав 5,Вишневській Олександр 16,Басовець Андрій 12.

Зал НУВГП

30.11.2017

20

19.00

БК «Baltic House» 71 - 69 БК «Водник» (13-9;24-15;12-14;22-31)
БК «Baltic House» - Лященко Дмитро 4,Липін Тарас 26,Лелюх Олексій 6,Труш Ігор 2,Приступа Андрій 4,Нехай Максим 2,Артимович Андрій 3,Холод Климентій 2,Кіба Сергій 9,Безкоровайний Ростислав 2,Мазурик Богдан 0,Бартош Іван 11.
БК «Водник» - Гімбаржевський Юрій 17,Миронець Віктор 0,Герман Андрій 19,Хращевський Олександр 11,Акімов Максим 0,Клочок Дмитро 9,Микитюк Богдан 4,Кардаш Павло 0, Самчук Сергій 9.

Зал НУВГП

30.11.2017

21

20.30

БК «ЛАВІСС» 58 - 80 БК «Сарни» (11-16;11-21;18-23;18-20)
БК «ЛАВІСС» - Чорнолоз Степан 6,Черненков Андрій 15,Ткачук Станіслав 2,Зазулевич Георгій 2,Кашуба Анатолій 8,Мискевич Сергій 9,Полюхович Юрій 9,Грищук Павло 0,Корнійчук Максим 7.
БК «Сарни» - Стоноженко Михайло 14,Ковальчук Віктор 8,Заєць Сергій 33,Костецький Олександр 2,Кібиш Віталій 10,Тодуа Мераб 3,Білоус О. 10.

Зал НУВГП

 

Last modified on
Rate this item
(0 votes)
Login to post comments
back to top

Логін or РЕЄСТРАЦІЯ

Facebook user?

You can use your Facebook account to sign into our site.

fb iconУвійти через Facebook

LOG IN

РЕЄСТРАЦІЯ

User Registration