Аматорська баскетбольна ліга Рівненщини

Baltic House ЛАВІСС Водник-НУВГП ОСДЮШОР
A+ A A-

Розклад ігор ХIV Чемпіонату АБЛ Рівненщини. Плей-офф

 

Розклад ігор ХIV Чемпіонату АБЛ Рівненщини. Друге коло

УЧАСНИКИ ЗМАГАНЬ
1. БК «Маяк»
2. БК «ЛАВІСС»
3. БК «Водник» НУВГП
4. БК «Здолбунів»
5. БК «Baltik House»
6. ОСДЮСШОР
7. БК «АMP-BASKET»
8. БК «Soft Group»
 
 

Перші ігри ¼ фіналу

Дата

№ гри

Час

клуб “Господар” – клуб ”Гість“

Місце

07.03.2017

65

19.00

БК «Маяк»104 - 77 БК «Здолбунів»
(27-13;20-28;33-9;24-27)
БК «Маяк» - Швагринський Дмитро 35, Тонченко Роман, Заяць Сергій, Рудковській Вадим 5, Бартош Іван 3, Приступа Іван 6, Приступа Андрій 3, Литвиненко Андрій, Левченко Ілля, Білоус Микола, Кібиш Віталій, Перепелиця Юрій, Шепелев Олександр 18, Герасимчук Микола, Юзефчік Олег 34, Перевертун Євген, Хоменко Ілля, Рудковській Володимир
БК «Здолбунів» - Романишин Олександр, Ігнатєв Вячеслав, Кухарук Дмитро 22, Мельник Дмитро 8, Петренко Роман, Кузьмицький Олександр 10, Топоровський Михайло 24, Корсунь Ігор, Корсунь Олексій, Яцюрик Віктор 13, Столярчук Олег, Ткачук Володимир, Кравчук Олександр

Зал РЕТК

08.03.2017

66

11.00

БК «АМР-BASKET» 111 - 91 БК «ОСДЮСШОР»
(32-28;24-21;21-18;34-24)
БК «АМР-BASKET» - Липін Тарас, Бугаєвський Андрій 2, Федорчук Василь 30, Целюк Олександр 11, Мисковець Іван 6, Петрук Олег 12, Скотаренко Павло 16, Семенюк-Кондратюк Іван 13, Процюк Олександр, Коваль Вадим 21, Савицький Владислав
БК «ОСДЮСШОР» - Шеметов Ілля 3, Лисенко Іван, Климчук Михайло, Білецький Владислав 21, Лисуха Даніель, Волошко Дмитро 9, Столяр Дмитро 14, Кардаш Павло 19, Руденко Назар, Кисіль Максим, Сень Теодор 4, Опалько Владислав 15, Вишневській Олександр, Тимчук Роман, Басовець Андрій, Кісліцин Ігор, Жук Євген 6, Перетятко Денис

Зал НУВГП

09.03.2017

67

19.00

БК «Водник» НУВГП 71 - 67 БК «Soft Group»
(15-11;18-31;15-12;23-13)
БК «Водник» НУВГП – Отроцький Станіслав, Гімбаржевський Юрій, Миронець Віктор, Самчук Сергій 8, Герман Андрій 15, Хращевський Олександр 0, Базилюк Владислав 6, Клочок Дмитро 10, Романовський Олександр 6, Жартун Володимир 8, Балдич Станіслав, Стоноженко Михайло, Тимощук Дмитро 18, Берук Евген
БК «Soft Group» - Кусік Олексндр 9, Рехтман Ігор, Ільчук Олександр 8, Зарічанський Віталій 0, Трофімчук Іван 6, Полюхович Юрій 6, Корнійчук Максим, Марунько Микола, Тищенко Дмитро, Лавренчук денис, Ошаровський Денис 12, Прокопчук Микола 24, Черненков Андрій, Юхимчук Олексій, Міхай Віталій 2

Зал НУВГП

09.03.2017

68

20.30

БК «Baltic House» 69 - 65 БК «ЛАВІСС»
(17-15;18-13;18-20;16-17)
БК «Baltic House» - Лященко Дмитро 11, Омельковець Роман, Савчук Євген, Ковалевський Вячеслав 3, Лелюх Олексій 0, Труш Ігор 20, Сотник Денис 16, Нехай Максим, Онищук Олександр 10, Михайлов Дмитро, Холод Климентій, Кіба Сергій 9, Ліщук Сергій, Мазурик Богдан, Меленюк Сергій
БК «ЛАВІСС» - Кучик Андрій, Чиж Василь 36, Чорнолоз Степан 6, Кравченко Василь, Крижов Вілен, Кучик Сергій, Ткачук Станіслав 13, Зазулевич Георгій, Кашуба Анатолій 10, Драгончук Тарас, Марунько Микола

Зал НУВГП

Другі ігри ¼ фіналу

Дата

№ гри

Час

клуб “Господар” – клуб ”Гість“

Місце

14.03.2017

69

19.00

БК «Здолбунів» 56 - 92 БК «Маяк»
(13-20;19-28;13-20;11-24)
БК «Здолбунів» - Романишин Олександр, Ігнатєв Вячеслав, Кухарук Дмитро 18, Мельник Дмитро 9, Петренко Роман, Кузьмицький Олександр 3, Топоровський Михайло 9, Корсунь Ігор 4, Корсунь Олексій 4, Яцюрик Віктор 4, Столярчук Олег 5, Ткачук Володимир, Кравчук Олександр
БК «Маяк» - Швагринський Дмитро 19, Тонченко Роман, Заяць Сергій, Рудковській Вадим 8, Бартош Іван 3, Приступа Іван 16,
Приступа Андрій 10, Литвиненко Андрій 31, Левченко Ілля, Білоус Микола, Кібиш Віталій, Перепелиця Юрій, Шепелев Олександр, Герасимчук Микола, Юзефчік Олег, Перевертун Євген, Хоменко Ілля, Рудковській Володимир 5

Зал РЕТК

15.03.2017

70

18.30

БК «ОСДЮСШОР» 52 - 92 БК «АМР-BASKET»
(13-25;17-24;8-18;14-25)
БК «ОСДЮСШОР» - Шеметов Ілля Лисенко Іван 2, Климчук Михайло 10, Білецький Владислав 15, Лисуха Даніель, Волошко Дмитро, Столяр Дмитро, Кардаш Павло 11, Руденко Назар, Кисіль Максим, Сень Теодор, Опалько Владислав, Вишневській Олександр, Тимчук Роман, Басовець Андрій, Кісліцин Ігор, Жук Євген 8, Перетятко Денис 6
БК «АМР-BASKET» - Липін Тарас 3, Бугаєвський Андрій, Федорчук Василь 22, Целюк Олександр 12, Мисковець Іван 12, Петрук Олег 13, Скотаренко Павло 12, Семенюк-Кондратюк Іван 6, Процюк Олександр 6, Коваль Вадим 6, Савицький Владислав

Зал РЕТК

16.03.2017

71

19.00

БК «Soft Group» 66 - 69 БК «Водник» НУВГП
(13-22;12-12;13-21;28-14)
БК «Soft Group» - Кусік Олексндр 5, Рехтман Ігор, Ільчук Олександр 7, Зарічанський Віталій 3, Трофімчук Іван 0, Полюхович Юрій 0, Корнійчук Максим, Марунько Микола, Тищенко Дмитро 5, Лавренчук денис 1, Ошаровський Денис 14, Прокопчук Микола 12, Черненков Андрій, Юхимчук Олексій 12, Міхай Віталій 7
БК «Водник» НУВГП – Отроцький Станіслав, Гімбаржевський Юрій, Миронець Віктор 4, Самчук Сергій 18, Герман Андрій 3, Хращевський Олександр 5, Базилюк Владислав 7, Клочок Дмитро 4, Романовський Олександр 2, Жартун Володимир 13, Балдич Станіслав 3, Стоноженко Михайло, Тимощук Дмитро 8, Берук Евген 2

Зал НУВГП

16.03.2017

72

20.30

БК «ЛАВІСС» 70 - 74 БК «Baltik House»
(13-23;14-19;24-15;19-17)
БК «ЛАВІСС» - Кучик Андрій, Чиж Василь 33, Чорнолоз Степан 16, Кравченко Василь 9, Крижов Вілен, Кучик Сергій, Ткачук Станіслав 4, Зазулевич Георгій, Кашуба Анатолій 6, Драгончук Тарас 2, Марунько Микола
БК «Baltik House» - Лященко Дмитро 3, Омельковець Роман, Савчук Євген, Ковалевський Вячеслав 1, Лелюх Олексій 8, Труш Ігор 4, Сотник Денис 31, Нехай Максим, Онищук Олександр 10, Михайлов Дмитро, Холод Климентій 2, Кіба Сергій 13, Ліщук Сергій, Мазурик Богдан 2, Меленюк Сергій

Зал НУВГП

 

Перші ігри 1/2 фіналу та за 5-8 місця

Дата

№ гри

Час

клуб “Господар” – клуб ”Гість“

Місце

21.03.2017

73

19.00

БК «Soft Group» 63 - 64 БК «Здолбунів»
(20-10;19-20;10-16;14-18)
БК «Soft Group» - Кусік Олексндр 0, Рехтман Ігор, Ільчук Олександр, Зарічанський Віталій 2, Трофімчук Іван 3, Полюхович Юрій 9, Корнійчук Максим, Марунько Микола, Тищенко Дмитро 8, Лавренчук денис, Ошаровський Денис 15, Прокопчук Микола, Черненков Андрій, Юхимчук Олексій 14, Міхай Віталій 12
БК «Здолбунів» - Романишин Олександр 12, Ігнатєв Вячеслав, Кухарук Дмитро 8, Мельник Дмитро, Петренко Роман 4, Кузьмицький Олександр, Топоровський Михайло 8, Корсунь Ігор 4, Корсунь Олексій 8, Яцюрик Віктор 14, Столярчук Олег 6, Ткачук Володимир, Кравчук Олександр

Зал РЕТК

22.03.2017

74

18.30

БК «ЛАВІСС» 115 - 53 БК «ОСДЮСШОР»
(16-19;27-10;33-7;39-17)
БК «ЛАВІСС» - Кучик Андрій 6, Чиж Василь 57, Чорнолоз Степан 19, Кравченко Василь 17, Крижов Вілен, Кучик Сергій, Ткачук Станіслав 6, Зазулевич Георгій, Кашуба Анатолій 10, Драгончук Тарас, Марунько Микола
БК «ОСДЮСШОР» - Шеметов Ілля, Лисенко Іван 2, Климчук Михайло 7, Білецький Владислав 21, Лисуха Даніель, Волошко Дмитро, Столяр Дмитро, Кардаш Павло 8, Руденко Назар, Кисіль Максим, Сень Теодор, Опалько Владислав, Вишневській Олександр, Тимчук Роман, Басовець Андрій, Кісліцин Ігор, Жук Євген 5, Перетятко Денис 10

Зал РЕТК

23.03.2017

75

19.00

БК «Маяк» 88 - 81 БК «Водник» НУВГП
(26-22;24-23;17-17;21-19)
БК «Маяк» - Швагринський Дмитро 18, Тонченко Роман, Заяць Сергій, Рудковській Вадим, Бартош Іван, Приступа Іван 3, Приступа Андрій 9, Литвиненко Андрій 0, Левченко Ілля 11, Білоус Микола, Кібиш Віталій, Перепелиця Юрій, Шепелев Олександр 23, Герасимчук Микола 0, Юзефчік Олег 24, Перевертун Євген, Хоменко Ілля, Рудковській Володимир
БК «Водник» НУВГП – Отроцький Станіслав, Гімбаржевський Юрій, Миронець Віктор 0, Самчук Сергій 9, Герман Андрій 13, Хращевський Олександр 3, Базилюк Владислав 2, Клочок Дмитро 14, Романовський Олександр 4, Жартун Володимир 9, Балдич Станіслав, Стоноженко Михайло 12, Тимощук Дмитро 15, Берук Евген

Зал НУВГП

23.03.2017

76

20.30

БК «АМР-BASKET» 78 - 54 БК «Baltiс House»
(24-17;21-19;16-10;17-8)
БК «АМР-BASKET» - Липін Тарас 9, Бугаєвський Андрій, Федорчук Василь 15, Целюк Олександр 10, Мисковець Іван 12, Петрук Олег 15, Скотаренко Павло 2, Семенюк-Кондратюк Іван 9, Процюк Олександр 6, Коваль Вадим, Савицький Владислав
БК «Baltiс House» - Лященко Дмитро 0, Омельковець Роман, Савчук Євген, Ковалевський Вячеслав 11, Лелюх Олексій 2, Труш Ігор 6, Сотник Денис 19, Нехай Максим, Онищук Олександр 11, Михайлов Дмитро, Холод Климентій, Кіба Сергій 5, Ліщук Сергій, Мазурик Богдан, Меленюк Сергій

Зал НУВГП

Другі ігри 1/2 фіналу та за 5-8 місця

Дата

№ гри

Час

клуб “Господар” – клуб ”Гість“

Місце

28.03.2017

77

19.00

БК «Здолбунів» 44 - 66 БК «Soft Group»
(4-15;17-19;16-8;7-24)
БК «Здолбунів» - Романишин Олександр 0, Ігнатєв Вячеслав, Кухарук Дмитро 6, Мельник Дмитро, Петренко Роман, Кузьмицький Олександр, Топоровський Михайло 8, Корсунь Ігор 2, Корсунь Олексій, Яцюрик Віктор 3, Столярчук Олег 25, Ткачук Володимир, Кравчук Олександр.
БК «Soft Group» - Кусік Олексндр 2, Рехтман Ігор, Ільчук Олександр 12, Зарічанський Віталій 3, Трофімчук Іван 18, Полюхович Юрій 4, Корнійчук Максим, Марунько Микола, Тищенко Дмитро 5, Лавренчук денис, Ошаровський Денис 16, Прокопчук Микола, Черненков Андрій, Юхимчук Олексій, Міхай Віталій 6

Зал РЕТК

29.03.2017

78

18.30

БК «ОСДЮСШОР» 69 - 96 БК «ЛАВІСС»
(15-21;18-22;13-28;23-25)
БК «ОСДЮСШОР» - Шеметов Ілля, Лисенко Іван, Климчук Михайло, Білецький Владислав 21, Лисуха Даніель, Волошко Дмитро, Столяр Дмитро, Кардаш Павло 10, Руденко Назар 9, Кисіль Максим, Сень Теодор, Опалько Владислав, Вишневській Олександр, Тимчук Роман 3, Басовець Андрій, Кісліцин Ігор, Жук Євген 9, Перетятко Денис 17
БК «ЛАВІСС» - Кучик Андрій, Чиж Василь 53, Чорнолоз Степан 8, Кравченко Василь, Крижов Вілен, Кучик Сергій, Ткачук Станіслав 9, Зазулевич Георгій, Кашуба Анатолій 13, Драгончук Тарас 13, Марунько Микола

Зал РЕТК

30.03.2017

79

19.00

БК «Водник» НУВГП 81 - 84 БК «Маяк»
(20-21;26-17;16-21;19-25)
БК «Водник» НУВГП – Отроцький Станіслав, Гімбаржевський Юрій, Миронець Віктор, Самчук Сергій 3, Герман Андрій 4, Хращевський Олександр 5, Базилюк Владислав 4, Клочок Дмитро 14, Романовський Олександр, Жартун Володимир 13, Балдич Станіслав, Стоноженко Михайло 22, Тимощук Дмитро 16, Берук Евген
БК «Маяк» - Швагринський Дмитро, Тонченко Роман, Заяць Сергій, Рудковській Вадим, Бартош Іван, Приступа Іван 11, Приступа Андрій 14, Литвиненко Андрій 6, Левченко Ілля 10, Білоус Микола, Кібиш Віталій, Перепелиця Юрій, Шепелев Олександр 21, Герасимчук Микола 4, Юзефчік Олег, Перевертун Євген 18, Хоменко Ілля, Рудковській Володимир

Зал НУВГП

30.03.2017

80

20.30

БК «Baltic House» 78 - 74 БК «АМР-BASKET»
(15-15;13-19;22-22;28-18)
БК «Baltic House» - Лященко Дмитро, Омельковець Роман, Савчук Євген, Ковалевський Вячеслав 2, Лелюх Олексій 4, Труш Ігор, Сотник Денис 16, Нехай Максим, Онищук Олександр 23, Михайлов Дмитро, Холод Климентій, Кіба Сергій 6, Ліщук Сергій 27, Мазурик Богдан, Меленюк Сергій
БК «АМР-BASKET» - Липін Тарас 6, Бугаєвський Андрій, Федорчук Василь 20, Целюк Олександр 12, Мисковець Іван 14, Петрук Олег 9, Скотаренко Павло, Семенюк-Кондратюк Іван 4, Процюк Олександр, Коваль Вадим 9, Савицький Владислав

Зал НУВГП

Ігри за 5-8 місця

Дата

№ гри

Час

клуб “Господар” – клуб ”Гість“

Місце

06.04.2017

82

18.30

 БК «Здолбунів» 73 – 56 БК «ОСДЮСШОР»
(18-10;21-9;19-17;17-20)
БК «Здолбунів» - Романишин Олександр 9, Ігнатєв Вячеслав 17, Кухарук Дмитро, Мельник Дмитро, Петренко Роман 9, Кузьмицький Олександр 6, Топоровський Михайло, Корсунь Ігор 30, Корсунь Олексій 2, Яцюрик Віктор, Столярчук Олег, Ткачук Володимир, Кравчук Олександр
БК «ОСДЮСШОР» - Шеметов Ілля, Лисенко Іван, Климчук Михайло, Білецький Владислав 15, Лисуха Даніель, Волошко Дмитро, Столяр Дмитро, Кардаш Павло 11, Руденко Назар 12, Кисіль Максим, Сень Теодор, Опалько Владислав, Вишневській Олександр, Тимчук Роман, Басовець Андрій, Кісліцин Ігор, Жук Євген 8, Перетятко Денис 8

Зал НУВГП

06.04.2017

83

20.00

БК «ЛАВІСС» 75 - 69 БК «Soft Group»
(16-17;15-14;19-14;25-24)
БК «ЛАВІСС» - Кучик Андрій 0, Чиж Василь 26, Чорнолоз Степан 8, Кравченко Василь 16, Крижов Вілен, Кучик Сергій, Ткачук Станіслав 10, Зазулевич Георгій, Кашуба Анатолій 13, Драгончук Тарас 2, Марунько Микола
БК «Soft Group» - Кусік Олексндр 2, Рехтман Ігор, Ільчук Олександр 20, Зарічанський Віталій 6, Трофімчук Іван 10, Полюхович Юрій 12, Корнійчук Максим, Марунько Микола, Тищенко Дмитро 9, Лавренчук денис, Ошаровський Денис 10, Прокопчук Микола, Черненков Андрій, Юхимчук Олексій, Міхай Віталій

Зал НУВГП

Треті ігри 1/2 фінала

Дата

№ гри

Час

клуб “Господар” – клуб ”Гість“

Місце

13.04.2017

81

 

БК «АМР-BASKET» 58 - 59 БК «Baltic House»
(17-16;18-17;16-14;7-12)
БК «АМР-BASKET» - Липін Тарас 2, Бугаєвський Андрій, Федорчук Василь 1, Целюк Олександр 13, Мисковець Іван 12, Петрук Олег 9, Скотаренко Павло, Семенюк-Кондратюк Іван 6, Процюк Олександр, Коваль Вадим 15, Савицький Владислав
БК «Baltic House» - Лященко Дмитро 3, Омельковець Роман, Савчук Євген, Ковалевський Вячеслав 5, Лелюх Олексій 1, Труш Ігор 2, Сотник Денис 18, Нехай Максим, Онищук Олександр 5, Михайлов Дмитро, Холод Климентій, Кіба Сергій 4, Ліщук Сергій 21, Мазурик Богдан, Меленюк Сергій

 

Фінальні матчі

Дата

№ гри

Час

клуб “Господар” – клуб ”Гість“

Місце

20.04.2017

82

 17:30

БК «АМР-BASKET» 69-70 БК «Водник» НУВГП
(27-10; 19-20; 12-20; 11:20)
БК «АМР-BASKET» - Липін Тарас 8, Бугаєвський Андрій, Федорчук Василь 11, Целюк Олександр 18, Мисковець Іван 12, Петрук Олег 4, Скотаренко Павло, Семенюк-Кондратюк Іван 8, Процюк Олександр, Коваль Вадим 8, Савицький Владислав.
БК «Водник» НУВГП - Отроцький Станіслав, Гімбаржевський Юрій, Миронець Віктор, Самчук Сергій 11, Герман Андрій 18, Хращевський Олександр, Базилюк Владислав 8, Клочок Дмитро 9, Романовський Олександр, Жартун Володимир 7, Балдич Станіслав, Стоноженко Михайло 11, Тимощук Дмитро 6, Берук Евген.

 Зал НУВГП

20.04.2017

83

 19:00

БК «Маяк» 67-72 БК «Baltic House»
(17-24; 11-19; 16-18; 23-11)
БК «Маяк» - Приступа Іван 5, Приступа Андрій 11, Левченко Ілля 18, Шепелев Олександр 19, Герасимчук Микола 14.
БК «Baltic House» - Лященко Дмитро 2, Омельковець Роман, Савчук Євген, Ковалевський Вячеслав 11, Лелюх Олексій 6, Труш Ігор 2, Сотник Денис 16, Нехай Максим, Онищук Олександр 10, Михайлов Дмитро, Холод Климентій, Кіба Сергій, Ліщук Сергій 25, Мазурик Богдан, Меленюк Сергій

 Зал НУВГП

 

Last modified on
Rate this item
(0 votes)
Login to post comments
back to top

Логін or РЕЄСТРАЦІЯ

Facebook user?

You can use your Facebook account to sign into our site.

fb iconУвійти через Facebook

LOG IN

РЕЄСТРАЦІЯ

User Registration