Аматорська баскетбольна ліга Рівненщини

Baltic House ЛАВІСС Водник-НУВГП ОСДЮШОР
A+ A A-

Розклад ігор ХIV Чемпіонату АБЛ Рівненщини. Друге коло

 

Розклад ігор ХIV Чемпіонату АБЛ Рівненщини. Друге коло

УЧАСНИКИ ЗМАГАНЬ
1. БК «Маяк»
2. БК «ЛАВІСС»
3. БК «Водник» НУВГП
4. БК «Здолбунів»
5. БК «Baltik House»
6. ОСДЮСШОР
7. БК «АMP-BASKET»
8. БК «Soft Group»
 
 

Друге коло

10 тур

Дата

№ гри

Час

клуб “Господар” – клуб ”Гість“

Місце

18.01.2017

37

18.30

БК «ОСДЮСШОР» 46 - 91 БК «Baltiс House»
(17-17;6-29;18-19;5-26)
БК «ОСДЮСШОР» - Шеметов Ілля 16, Лисенко Іван, Климчук Михайло 2, Білецький Владислав 8, Лисуха Даніель, Волошко Дмитро 5, Столяр Дмитро 0, Кардаш Павло 2, Руденко Назар, Кисіль Максим, Сень Теодор 4, Опалько Владислав 5, Вишневській Володимир, Тимчук Роман, Басовець Андрій, Кісліцин Ігор 2, Жук Євген 2, Перетятко Денис.
БК «Baltiс House» - Лященко Дмитро 11, Омельковець Роман, Савчук Євген 3, Ковалевський Вячеслав, Лелюх Олексій 9, Труш Ігор 4, Сотник Денис 40, Нехай Максим, Онищук Олександр 8, Михайлов Дмитро, Холод Климентій 2, Кіба Сергій 5, Ліщук Сергій, Мазурик Богдан 5, Меленюк Сергій 4.

Зал НУВГП

18.01.2017

38

20.00

БК «Soft Group» 66 - 75 БК «Маяк»
(21-15;15-12;15-23;15-25)
БК «Soft Group» - Кусік Олексндр 2, Рехтман Ігор, Ільчук Олександр, Зарічанський Віталій 4, Трофімчук Іван 14, Полюхович Юрій 4, Корнійчук Максим, Марунько Микола, Тищенко Дмитро 2, Лавренчук Денис, Ошаровський Денис 15, Прокопчук Микола, Черненков Андрій, Юхимчук Олексій 20
Міхай Віталій 5
БК «Маяк» - Швагринський Дмитро, Тонченко Роман, Заяць Сергій, Рудковській Вадим 0, Бартош Іван 20, Приступа Іван 4, Приступа Андрій 20, Литвиненко Андрій 12, Левченко Ілля, Білоус Микола, Кібиш Віталій, Перепелиця Юрій, Шепелев Олександр, Герасимчук Микола, Юзефчік Олег 13, Перевертун Євген 6, Хоменко Ілля

Зал НУВГП

19.01.2017

39

18.30

БК «АМР-BASKET» 84 - 75 БК «Водник» НУВГП
(26-16;22-12;17-23;19-24)
БК «АМР-BASKET» - Липін Тарас 10, Бугаєвський Андрій 2, Федорчук Василь 22, Целюк Олександр 7, Мисковець Іван, Петрук Олег 12, Скотаренко Павло, Семенюк-Кондратюк Іван 14, Процюк Олександр 2, Коваль Вадим 15, Савицький Владислав
БК «Водник» НУВГП – Отроцький Станіслав, Гімбаржевський Юрій 3, Миронець Віктор 4, Самчук Сергій 12, Герман Андрій 21, Хращевський Олександр 0, Базилюк Владислав 6, Клочок Дмитро 0, Романовський Олександр 2, Жартун Володимир 9, Балдич Станіслав 4, Стоноженко Михайло 14, Тимощук Дмитро, Берук Евген

Зал НУВГП

17.01.2017

40

19.00

БК «Здолбунів» 62 - 71 БК «ЛАВІСС»
(18-17;11-15;13-16;20-23)
БК «Здолбунів» - Романишин Олександр 4, Ігнатєв Вячеслав, Кухарук Дмитро 11, Мельник Дмитро 6, Петренко Роман 8, Кузьмицький Олександр, Топоровський Михайло 9, Корсунь Ігор, Корсунь Олексій, Яцюрик Віктор 18, Столярчук Олег, Ткачук Володимир 6.
БК «ЛАВІСС» - Кучик Андрій, Чиж Василь 22, Чорнолоз Степан 25, Кравченко Василь 9, Крижов Вілен, Кучик Сергій, Ткачук Станіслав 5, Зазулевич Георгій, Кашуба Анатолій 10

Зал РЕТК

11 тур

Дата

№ гри

Час

клуб “Господар” – клуб ”Гість“

Місце

25.01.2017

41

18.30

БК «Здолбунів» 50 – 89 БК «Маяк»
(15-19;11-22;9-19;15-29)
БК «Здолбунів» - Романишин Олександр 16, Ігнатєв Вячеслав 14, Кухарук Дмитро, Мельник Дмитро, Петренко Роман 7, Кузьмицький Олександр 2, Топоровський Михайло, Корсунь Ігор 4, Корсунь Олексій, Яцюрик Віктор 7, Столярчук Олег, Ткачук Володимир.
БК «Маяк» - Швагринський Дмитро, Тонченко Роман, Заяць Сергій, Рудковській Вадим 8, Бартош Іван 0, Приступа Іван 4, Приступа Андрій 7, Литвиненко Андрій, Левченко Ілля 22, Білоус Микола, Кібиш Віталій, Перепелиця Юрій, Шепелев Олександр 11, Герасимчук Микола, Юзефчік Олег 30, Перевертун Євген, Хоменко Ілля, Рудковській Володимир 7.

Зал НУВГП

25.01.2017

42

20.00

БК «ОСДЮСШОР» 53 - 88 БК «ЛАВІСС»
(14-15;13-21;15-26;11-26)
БК «ОСДЮСШОР» - Шеметов Ілля, Лисенко Іван, Климчук Михайло 0, Білецький Владислав 7, Лисуха Даніель 0, Волошко Дмитро 4, Столяр Дмитро 15, Кардаш Павло, Руденко Назар, Кисіль Максим, Сень Теодор 8, Опалько Владислав 13, Вишневській Олександр 6, Тимчук Роман, Басовець Андрій, Кісліцин Ігор, Жук Євген, Перетятко Денис.
БК «ЛАВІСС» - Кучик Андрій 3, Чиж Василь 26, Чорнолоз Степан 14, Кравченко Василь 14, Крижов Вілен 10, Кучик Сергій, Ткачук Станіслав 11, Зазулевич Георгій, Кашуба Анатолій 8, Драгончук Тарас 2.

Зал НУВГП

26.01.2017

43

18.30

БК «Baltic House» 73 - 61 БК «Водник» НУВГП
(16-14;20-11;14-17;23-19)
БК «Baltic House» - Лященко Дмитро 9, Омельковець Роман, Савчук Євген 4, Ковалевський Вячеслав, Лелюх Олексій 7, Труш Ігор 0, Сотник Денис 28, Нехай Максим, Онищук Олександр 14, Михайлов Дмитро, Холод Климентій 0, Кіба Сергій, Ліщук Сергій 0, Мазурик Богдан 5, Меленюк Сергій 6.

БК «Водник» НУВГП – Отроцький Станіслав 2, Гімбаржевський Юрій 10, Миронець Віктор 2, Самчук Сергій 13, Герман Андрій 9, Хращевський Олександр 5, Базилюк Владислав 2, Клочок Дмитро, Романовський Олександр 0, Жартун Володимир 13, Балдич Станіслав, Стоноженко Михайло 5, Тимощук Дмитро, Берук Евген.

Зал НУВГП

26.01.2017

44

20.00

БК «АМР-BASKET» 64 - 61 БК «Soft Group»
(13-12;19-9;13-18;19-22)
БК «АМР-BASKET» - Липін Тарас 15, Бугаєвський Андрій 0, Федорчук Василь 23, Целюк Олександр, Мисковець Іван, Петрук Олег 9, Скотаренко Павло 2, Семенюк-Кондратюк Іван 14, Процюк Олександр, Коваль Вадим 1, Савицький Владислав..
БК «Soft Group» - Кусік Олексндр 0, Рехтман Ігор, Ільчук Олександр, Зарічанський Віталій 5, Трофімчук Іван, Полюхович Юрій 7, Корнійчук Максим, Марунько Микола, Тищенко Дмитро 11, Лавренчук денис, Ошаровський Денис 18, Прокопчук Микола 13, Черненков Андрій, Юхимчук Олексій 7, Міхай Віталій.

Зал НУВГП

12 тур

Дата

№ гри

Час

клуб “Господар” – клуб ”Гість“

Місце

31.01.2017

45

19.00

БК «ОСДЮСШОР» 57 - 84 БК «Здолбунів»
(17-16;11-18;12-28;17-22)
БК «ОСДЮСШОР»- Шеметов Ілля, Лисенко Іван, Климчук Михайло 10, Білецький Владислав 12, Лисуха Даніель, Волошко Дмитро, Столяр Дмитро, Кардаш Павло 7, Руденко Назар 6, Кисіль Максим, Сень Теодор, Опалько Владислав, Вишневській Олександр, Тимчук Роман, Басовець Андрій, Кісліцин Ігор 14, Жук Євген 5, Перетятко Денис 3
БК «Здолбунів» - Романишин Олександр 1, Ігнатєв Вячеслав 2, Кухарук Дмитро, Мельник Дмитро, Петренко Роман 4, Кузьмицький Олександр, Топоровський Михайло 21, Корсунь Ігор, Корсунь Олексій 4, Яцюрик Віктор 37, Столярчук Олег 4, Ткачук Володимир 11

Зал РЕТК

01.02.2017

46

18.30

БК «АМР-BASKET» 73 - 81 БК «Маяк»
(19-21;24-16;13-27;17-17)
БК «АМР-BASKET» - Липін Тарас 13, Бугаєвський Андрій 4, Федорчук Василь 18, Целюк Олександр 0, Мисковець Іван 0, Петрук Олег 17, Скотаренко Павло, Семенюк-Кондратюк Іван 5, Процюк Олександр, Коваль Вадим 16, Савицький Владислав
БК «Маяк» - Швагринський Дмитро, Тонченко Роман, Заяць Сергій, Рудковській Вадим, Бартош Іван 5, Приступа Іван 2, Приступа Андрій 2, Литвиненко Андрій 12, Левченко Ілля 15, Білоус Микола, Кібиш Віталій, Перепелиця Юрій, Шепелев Олександр 33, Герасимчук Микола, Юзефчік Олег 12, Перевертун Євген, Хоменко Ілля, Рудковській Володимир

Зал РЕТК

02.02.2017

47

19.00

БК «Водник» НУВГП 48 - 67 БК «ЛАВІСС»
(10-15;6-25;15-10;17-17)
БК «Водник» НУВГП – Отроцький Станіслав, Гімбаржевський Юрій 4, Миронець Віктор 10, Самчук Сергій 4, Герман Андрій 4, Хращевський Олександр 0, Базилюк Владислав 11, Клочок Дмитро 9, Романовський Олександр 0, Жартун Володимир 6, Балдич Станіслав, Стоноженко Михайло, Тимощук Дмитро, Берук Евген 0
БК «ЛАВІСС» - Кучик Андрій 0, Чиж Василь 22, Чорнолоз Степан 12, Кравченко Василь 18, Крижов Вілен 11, Кучик Сергій, Ткачук Станіслав 0, Зазулевич Георгій, Кашуба Анатолій 4, Драгончук Тарас

Зал НУВГП

02.02.2017

48

20.30

БК «Baltic House» 62 - 54 БК «Soft Group»
(18-17;15-12;10-11;19-14)
БК «Baltic House» - Лященко Дмитро 7, Омельковець Роман 0, Савчук Євген 0, Ковалевський Вячеслав 4, Лелюх Олексій 17, Труш Ігор 0, Сотник Денис 27, Нехай Максим, Онищук Олександр, Михайлов Дмитро 1, Холод Климентій 6, Кіба Сергій, Ліщук Сергій, Мазурик Богдан, Меленюк Сергій
БК «Soft Group» - Кусік Олексндр, Рехтман Ігор, Ільчук Олександр 2, Зарічанський Віталій, Трофімчук Іван, Полюхович Юрій 12, Корнійчук Максим, Марунько Микола, Тищенко Дмитро 18, Лавренчук денис, Ошаровський Денис 5, Прокопчук Микола 6, Черненков Андрій, Юхимчук Олексій 9, Міхай Віталій 2

Зал НУВГП

13 тур

Дата

№ гри

Час

клуб “Господар” – клуб ”Гість“

Місце

07.02.2017

49

19.00

БК «ОСДЮСШОР» 64 - 89 БК «Маяк»
(16-18;10-28;20-18;18-25)
БК «ОСДЮСШОР» - Шеметов Ілля 3, Лисенко Іван, Климчук Михайло, Білецький Владислав, Лисуха Даніель 4, Волошко Дмитро 14, Столяр Дмитро 16, Кардаш Павло, Руденко Назар, Кисіль Максим 6, Сень Теодор 6, Опалько Владислав 2, Вишневській Олександр 13, Тимчук Роман, Басовець Андрій, Кісліцин Ігор, Жук Євген, Перетятко Денис
БК «Маяк» - Швагринський Дмитро, Тонченко Роман, Заяць Сергій, Рудковській Вадим 9, Бартош Іван 4, Приступа Іван 13, Приступа Андрій 29, Литвиненко Андрій, Левченко Ілля 17, Білоус Микола, Кібиш Віталій, Перепелиця Юрій, Шепелев Олександр, Герасимчук Микола, Юзефчік Олег 8, Перевертун Євген, Хоменко Ілля 2, Рудковській Володимир 7

Зал РЕТК

08.02.2017

50

18.30

БК «Baltic House» 48 - 79 БК «АМР-BASKET»
(10-24;13-18;14-18;11-19)
БК «Baltic House» - Лященко Дмитро 5, Омельковець Роман 0, Савчук Євген 0, Ковалевський Вячеслав 10, Лелюх Олексій 10, Труш Ігор 2, Сотник Денис 9, Нехай Максим, Онищук Олександр 10, Михайлов Дмитро 2, Холод Климентій, Кіба Сергій, Ліщук Сергій 0, Мазурик Богдан, Меленюк Сергій

БК «АМР-BASKET» - Липін Тарас 17, Бугаєвський Андрій, Федорчук Василь 8, Целюк Олександр, Мисковець Іван 0, Петрук Олег 0, Скотаренко Павло 5, Семенюк-Кондратюк Іван 18, Процюк Олександр 5, Коваль Вадим 26, Савицький Владислав

Зал РЕТК

09.02.2017

51

19.00

БК «Водник» НУВГП 81 - 55 БК «Здолбунів»
(17-13;13-12;21-18;30-12)
БК «Водник» НУВГП – Отроцький Станіслав 2, Гімбаржевський Юрій 9, Миронець Віктор 2, Самчук Сергій 7, Герман Андрій 14, Хращевський Олександр 19, Базилюк Владислав 6, Клочок Дмитро 4, Романовський Олександр 6, Жартун Володимир 10, Балдич Станіслав 2, Стоноженко Михайло, Тимощук Дмитро, Берук Евген 0
БК «Здолбунів» - Романишин Олександр 3, Ігнатєв Вячеслав 3, Кухарук Дмитро, Мельник Дмитро 3, Петренко Роман 8, Кузьмицький Олександр, Топоровський Михайло 17, Корсунь Ігор 2, Корсунь Олексій 0, Яцюрик Віктор 15, Столярчук Олег, Ткачук Володимир 4, Кравчук Олександр 0

Зал НУВГП

09.02.2017

52

20.30

БК «ЛАВІСС» 66 - 80 БК «Soft Group»
(13-20;18-16;16-27;19-17)
БК «ЛАВІСС» - Кучик Андрій, Чиж Василь 10, Чорнолоз Степан 16, Кравченко Василь 9, Крижов Вілен 13, Кучик Сергій, Ткачук Станіслав 7, Зазулевич Георгій, Кашуба Анатолій 5, Драгончук Тарас 1, Марунько Микола 5
БК «Soft Group» - Кусік Олексндр 0, Рехтман Ігор, Ільчук Олександр, Зарічанський Віталій, Трофімчук Іван, Полюхович Юрій 13, Корнійчук Максим, Марунько Микола, Тищенко Дмитро 21, Лавренчук денис 10, Ошаровський Денис 12, Прокопчук Микола, Черненков Андрій 4, Юхимчук Олексій 14, Міхай Віталій 6

Зал НУВГП

14 тур

Дата

№ гри

Час

клуб “Господар” – клуб ”Гість“

Місце

14.02.2017

53

19.00

БК «Soft Group» 56 - 51 БК «Здолбунів»
(13-12;16-12;13-11;14-16)
БК «Soft Group» - Кусік Олексндр, Рехтман Ігор, Ільчук Олександр, Зарічанський Віталій 5, Трофімчук Іван, Полюхович Юрій 4, Корнійчук Максим, Марунько Микола, Тищенко Дмитро 10, Лавренчук денис 5, Ошаровський Денис 13, Прокопчук Микола, Черненков Андрій 1, Юхимчук Олексій 11, Міхай Віталій 7
БК «Здолбунів» - Романишин Олександр 6, Ігнатєв Вячеслав, Кухарук Дмитро 15, Мельник Дмитро 5, Петренко Роман 4, Кузьмицький Олександр, Топоровський Михайло, Корсунь Ігор 2, Корсунь Олексій, Яцюрик Віктор 6, Столярчук Олег, Ткачук Володимир 13, Кравчук Олександр

Зал РЕТК

15.02.2017

54

18.30

БК «Baltic House» 75 - 93 БК «Маяк»
(14-24;20-26;22-22;19-21)
БК «Baltic House» - Лященко Дмитро 12, Омельковець Роман 2, Савчук Євген, Ковалевський Вячеслав, Лелюх Олексій 12, Труш Ігор 8, Сотник Денис 20, Нехай Максим, Онищук Олександр 11, Михайлов Дмитро, Холод Климентій, Кіба Сергій, Ліщук Сергій, Мазурик Богдан, Меленюк Сергій 10
БК «Маяк» - Швагринський Дмитро 8, Тонченко Роман, Заяць Сергій, Рудковській Вадим, Бартош Іван, Приступа Іван 12, Приступа Андрій 6, Литвиненко Андрій, Левченко Ілля 18, Білоус Микола, Кібиш Віталій, Перепелиця Юрій, Шепелев Олександр 14, Герасимчук Микола 6, Юзефчік Олег 28, Перевертун Євген, Хоменко Ілля 1, Рудковській Володимир

Зал РЕТК

16.02.2017

55

19.00

БК «Водник» НУВГП 100 – 54 БК«ОСДЮСШОР»
(30-15;23-9;19-14;28-16)
БК «Водник» НУВГП – Отроцький Станіслав, Гімбаржевський Юрій, Миронець Віктор 13, Самчук Сергій 11, Герман Андрій 8, Хращевський Олександр 30, Базилюк Владислав 18, Клочок Дмитро, Романовський Олександр, Жартун Володимир, Балдич Станіслав 10, Стоноженко Михайло, Тимощук Дмитро, Берук Евген 10
БК«ОСДЮСШОР» - Шеметов Ілля, Лисенко Іван, Климчук Михайло 4, Білецький Владислав 21, Лисуха Даніель, Волошко Дмитро, Столяр Дмитро, Кардаш Павло 6, Руденко Назар 11, Кисіль Максим, Сень Теодор, Опалько Владислав, Вишневській Олександр, Тимчук Роман, Басовець Андрій, Кісліцин Ігор 4, Жук Євген 8, Перетятко Денис

Зал НУВГП

16.02.2017

56

20.30

БК «ЛАВІСС» 83 - 99 БК «АМР-BASKET»
(14-28;20-23;24-25;25-23)
БК «ЛАВІСС» - Кучик Андрій, Чиж Василь 29, Чорнолоз Степан 3, Кравченко Василь 20, Крижов Вілен 19, Кучик Сергій, Ткачук Станіслав 3, Зазулевич Георгій, Кашуба Анатолій 9, Драгончук Тарас, Марунько Микола
БК «АМР-BASKET» - Липін Тарас 19, Бугаєвський Андрій, Федорчук Василь 19, Целюк Олександр 5, Мисковець Іван 11, Петрук Олег 30, Скотаренко Павло 4, Семенюк-Кондратюк Іван 8, Процюк Олександр 3, Коваль Вадим, Савицький Владислав

Зал НУВГП

15 тур

Дата

№ гри

Час

клуб “Господар” – клуб ”Гість“

Місце

21.02.2017

57

19.00

БК «Soft Group» 77 – 53 БК «ОСДЮСШОР»
(20-14;13-11;24-10;20-18)
БК «Soft Group» - Кусік Олексндр, Рехтман Ігор, Ільчук Олександр, Зарічанський Віталій 3, Трофімчук Іван 15, Полюхович Юрій 8, Корнійчук Максим 4, Марунько Микола, Тищенко Дмитро 25, Лавренчук денис, Ошаровський Денис 15, Прокопчук Микола, Черненков Андрій, Юхимчук Олексій, Міхай Віталій 7
БК «ОСДЮСШОР» - Шеметов Ілля, Лисенко Іван, Климчук Михайло 6, Білецький Владислав 26, Лисуха Даніель, Волошко Дмитро, Столяр Дмитро, Кардаш Павло 3, Руденко Назар 4, Кисіль Максим, Сень Теодор, Опалько Владислав, Вишневській Олександр, Тимчук Роман 4, Басовець Андрій, Кісліцин Ігор, Жук Євген 8, Перетятко Денис 2

Зал РЕТК

23.02.2017

58

19.00

БК «ЛАВІСС» 89 - 92 БК «Baltic House»
(25-13;19-26;28-33;17-20)
БК «ЛАВІСС» - Кучик Андрій, Чиж Василь 35, Чорнолоз Степан 23, Кравченко Василь 7, Крижов Вілен, Кучик Сергій, Ткачук Станіслав, Зазулевич Георгій, Кашуба Анатолій 12, Драгончук Тарас 12, Марунько Микола
БК «Baltic House» - Лященко Дмитро 0, Омельковець Роман 0, Савчук Євген 0, Ковалевський Вячеслав 5, Лелюх Олексій 25, Труш Ігор 2, Сотник Денис 50, Нехай Максим, Онищук Олександр 5, Михайлов Дмитро 0, Холод Климентій 2, Кіба Сергій, Ліщук Сергій, Мазурик Богдан, Меленюк Сергій 3

Зал НУВГП

24.02.2017

59

17.30

БК «Водник» НУВГП 86 - 80 БК «Маяк»
(21-30;26-20;16-16;23-14)
БК «Водник» НУВГП – Отроцький Станіслав, Гімбаржевський Юрій, Миронець Віктор, Самчук Сергій 17, Герман Андрій 9, Хращевський Олександр, Базилюк Владислав 2, Клочок Дмитро 4, Романовський Олександр 7, Жартун Володимир 13, Балдич Станіслав, Стоноженко Михайло, Тимощук Дмитро 34, Берук Евген 0
БК «Маяк» - Швагринський Дмитро 21, Тонченко Роман, Заяць Сергій, Рудковській Вадим, Бартош Іван 11, Приступа Іван 2, Приступа Андрій 2, Литвиненко Андрій, Левченко Ілля 14, Білоус Микола, Кібиш Віталій, Перепелиця Юрій, Шепелев Олександр 19, Герасимчук Микола, Юзефчік Олег 11, Перевертун Євген, Хоменко Ілля, Рудковській Володимир

Зал НУВГП

23.02.2017

60

20.30

БК «Здолбунів» 57 - 97 БК «АМР-BASKET»
(20-30;5-24;12-22;20-21)
БК «Здолбунів» - Романишин Олександр 0, Ігнатєв Вячеслав 2, Кухарук Дмитро 8, Мельник Дмитро, Петренко Роман 0, Кузьмицький Олександр, Топоровський Михайло 21, Корсунь Ігор 7, Корсунь Олексій, Яцюрик Віктор, Столярчук Олег 19, Ткачук Володимир, Кравчук Олександр
БК «АМР-BASKET» - Липін Тарас 23, Бугаєвський Андрій, Федорчук Василь 27, Целюк Олександр 14, Мисковець Іван 3, Петрук Олег 0, Скотаренко Павло 12, Семенюк-Кондратюк Іван 6, Процюк Олександр 12, Коваль Вадим, Савицький Владислав

Зал НУВГП

16 тур

Дата

№ гри

Час

клуб “Господар” – клуб ”Гість“

Місце

28.02.2017

6

19.00

БК «АМР-BASKET» 93 - 63 БК «ОСДЮСШОР»
(23-20;17-17;22-8;31-18)
БК «АМР-BASKET» - Липін Тарас 3, Бугаєвський Андрій, Федорчук Василь 20, Целюк Олександр 17, Мисковець Іван 18, Петрук Олег 18, Скотаренко Павло 6, Семенюк-Кондратюк Іван 3, Процюк Олександр 8, Коваль Вадим, Савицький Владислав
БК «ОСДЮСШОР» - Шеметов Ілля, Лисенко Іван, Климчук Михайло 14, Білецький Владислав 21, Лисуха Даніель, Волошко Дмитро, Столяр Дмитро, Кардаш Павло 13, Руденко Назар 8, Кисіль Максим, Сень Теодор, Опалько Владислав, Вишневській Олександр, Тимчук Роман, Басовець Андрій, Кісліцин Ігор, Жук Євген 2, Перетятко Денис 5

Зал РЕТК

01.03.2017

62

18.30

БК «ЛАВІСС» 70 - 103 БК «Маяк»
(14-41;20-26;17-24;19-12)
БК «ЛАВІСС» - Кучик Андрій, Чиж Василь 25, Чорнолоз Степан 12, Кравченко Василь 20, Крижов Вілен, Кучик Сергій, Ткачук Станіслав 3, Зазулевич Георгій, Кашуба Анатолій 10, Драгончук Тарас, Марунько Микола
БК «Маяк» - Швагринський Дмитро, Тонченко Роман, Заяць Сергій, Рудковській Вадим 4, Бартош Іван, Приступа Іван 4, Приступа Андрій 22, Литвиненко Андрій, Левченко Ілля, Білоус Микола, Кібиш Віталій, Перепелиця Юрій, Шепелев Олександр 11, Герасимчук Микола 12, Юзефчік Олег 28, Перевертун Євген, Хоменко Ілля, Рудковській Володимир 22

Зал РЕТК

02.03.2017

63

19.00

БК «Soft Group» 55 - 74 БК «Водник» НУВГП
(18-19;6-24;15-15;16-16)
БК «Soft Group» - Кусік Олексндр 2, Рехтман Ігор, Ільчук Олександр, Зарічанський Віталій 6, Трофімчук Іван 2, Полюхович Юрій 7, Корнійчук Максим, Марунько Микола, Тищенко Дмитро 7, Лавренчук денис, Ошаровський Денис 13, Прокопчук Микола, Черненков Андрій, Юхимчук Олексій 15, Міхай Віталій 3
БК «Водник» НУВГП – Отроцький Станіслав, Гімбаржевський Юрій, Миронець Віктор 5, Самчук Сергій 14, Герман Андрій 15, Хращевський Олександр 4, Базилюк Владислав 7, Клочок Дмитро 6, Романовський Олександр 2, Жартун Володимир 21, Балдич Станіслав, Стоноженко Михайло, Тимощук Дмитро, Берук Евген

Зал НУВГП

02.03.2017

64

20.30

БК «Здолбунів» 53 - 75 БК «Baltic House»
(11-12;15-20;14-14;13-29)
БК «Здолбунів» - Романишин Олександр, Ігнатєв Вячеслав, Кухарук Дмитро 20, Мельник Дмитро, Петренко Роман, Кузьмицький Олександр, Топоровський Михайло, Корсунь Ігор, Корсунь Олексій 3, Яцюрик Віктор 9, Столярчук Олег, Ткачук Володимир 13, Кравчук Олександр 8
БК «Baltic House» - Лященко Дмитро, Омельковець Роман, Савчук Євген 3, Ковалевський Вячеслав 9, Лелюх Олексій 7, Труш Ігор, Сотник Денис 21, Нехай Максим, Онищук Олександр 15, Михайлов Дмитро 3, Холод Климентій 4, Кіба Сергій 8, Ліщук Сергій, Мазурик Богдан 3, Меленюк Сергій 2

Зал НУВГП

 

Last modified on
Rate this item
(0 votes)
Login to post comments
back to top

Логін or РЕЄСТРАЦІЯ

Facebook user?

You can use your Facebook account to sign into our site.

fb iconУвійти через Facebook

LOG IN

РЕЄСТРАЦІЯ

User Registration