Аматорська баскетбольна ліга Рівненщини

Baltic House ЛАВІСС Водник-НУВГП ОСДЮШОР
A+ A A-

Розклад ігор ХІV Чемпіонату АБЛ Рівненщини. Перше коло

 

Розклад ігор ХIV Чемпіонату АБЛ Рівненщини. Перше коло

УЧАСНИКИ ЗМАГАНЬ
1. БК «Маяк»
2. БК «Волиньбаскет 2 – КДЮСШ»
3. БК «ЛАВІСС»
4. БК «Водник» НУВГП
5. БК «Здолбунів»
6. БК «Baltik House»
7. ОСДЮСШОР
8. БК «АMP-BASKET»
9. БК «Soft Group»
 
Перше коло
1 тур
Дата
№ гри
Час
клуб “Господар” – клуб ”Гість“
Місце
04.10.2016
1
19.00
БК «ЛАВІСС» 57 - 81 БК «АМР-BASKET»
(10-21;13-23;16-19;18-18)
БК «ЛАВІСС» - Кучик Андрій, Чиж Василь 21, Чорнолоз Степан 3, Кравченко Василь 15, Крижов Вілен 11, Кучик Сергій 3, Ткачук Станіслав 4.
БК «АМР-BASKET» - Липін Тарас 13, Бугаєвський Андрій 0, Федорчук Василь 21, Целюк Олександр 15, Мисковець Іван 15, Петрук Олег 6, Скотаренко Павло 2, Семенюк-Кондратюк Іван 9, Процюк Олександр 0, Коваль Вадим 0.
Зал ЕТК
05.10.2016
2
18.30
БК «Волиньбаскет 2 –КДЮСШ» 77 - 57 БК «Soft Group»
(26-8;23-16;22-14;6-19)
БК «Волиньбаскет 2 –КДЮСШ» - Панасюк Влад 0, Кісільчук Назар 14, Шевчук Володимир 8, Шкодня Юрій 13, Романюк Олександр 0, Мельничук Павло 0, Коцько Володимир 12, Дейна Максим 12, Зарадюк Павло 0, Бедлінський Ілля 5, Серьогін Микола 2, Прудяк Андрій 11.
БК «Soft Group» - Кусік Олексндр 5, Рехтам Ігор, Ільчук Олександр 4, Зарічанський Віталій, Трофімчук Іван, Полюхович Юрій 10, Корнійчук Максим 6, Марунько Микола 4, Тищенко Дмитро 20, Лавренчук денис 1, Ошаровський Денис 7.
Зал ЕТК
06.10.2016
3
19.00
БК «Водник» НУВГП 80 – 53 БК «ОСДЮСШОР»
(19-11;23-15;16-15;22-12)
БК «Водник» НУВГП – Отроцький Станіслав 0, Гімбаржевський Юрій 7, Миронець Віктор 4, Самчук сергій 9, Герман Андрій 10, Хращевський Олександр 21, Базилюк Владислав 3, Клочок Дмитро 6, Романовський Олександр 10, Жартун Володимир 10.
БК «ОСДЮСШОР» - Шеметов Ілля 10, Лисенко Іван 0, Климчук Михайло 0, Білецький Владислав 14, Лисуха Даніель 2, Волошко Дмитро 4, Столяр Дмитро 5, Кардаш Павло 0, Руденко Назар 4, Кисіль Максим 0, Сень Теодор 6, Опалько Владислав 8.
Зал НУВГП
06.10.2016
4
20.30
БК «Здолбунів» 52 - 83 БК «Baltik House»
(15-17;11-24;11-24;15-18)
БК «Здолбунів» - Романишин Олександр 3, Ігнатєв Вячеслав 0, Кухарук Дмитро 19, Мельник Дмитро 9, Петренко Роман 2, Кузьмицький Олександр 2, Топоровський Михайло 13, Корсунь Ігор 4, Корсунь Олексій 0.
БК «Baltik House» - Лященко Дмитро 17, Омельковець Роман 0, Савчук Євген 3, Ковалевський Вячеслав 5, Лелюх Олексій 5, Труш Ігор 8, Сотник Денис 21, Нехай Максим 8, Онищук Олександр 11, Михайлов Дмитро 0, Холод Климентій 0, Кіба Сергій 5.
Зал НУВГП
 2 тур
Дата
№ гри
Час
клуб “Господар” – клуб ”Гість“
Місце
11.10.2016
5
19.00
БК «Soft Group» 58 –104 БК «Маяк»
(11-34;11-21;14-20;22-29)
БК «Soft Group» - 
Кусік Олексндр 8, Рехтман Ігор 3, Ільчук Олександр 8, Зарічанський Віталій 0, Трофімчук Іван 7, Полюхович Юрій 8, Корнійчук Максим 1, Марунько Микола 0, Тищенко Дмитро 20, Лавренчук денис 0, Ошаровський Денис 3.
БК «Маяк» - 
Швагринський Дмитро 21, Тонченко Роман 8, Заяць Сергій 4, Рудковській Вадим 5, Бартош Іван 0, Приступа Іван 14, Приступа Андрій 23, Литвиненко Андрій 0, Левченко Ілля 29, Білоус Микола.
Зал ЕТК
12.10.2016
6
18.30
БК "Волиньбаскет 2 - КДЮСШ" 0 - 20 БК «ОСДЮСШОР»
Технічний результат за перешкоджання проведенню гри тренером БК "Волиньбаскет 2 - КДЮСШ".
Зал ЕТК
13.10.2016
7
19.00
БК «Водник» НУВГП 87 – 62 БК «Здолбунів»
(14-12;25-18;29-11;19-21)
БК «Водник» НУВГП- Отроцький Станіслав 2, Гімбаржевський Юрій 12, Миронець Віктор 16, Самчук сергій 12, Герман Андрій 0, Хращевський Олександр 15, Базилюк Владислав 0, Клочок Дмитро 0, Романовський Олександр 3, Жартун Володимир 23, Балдич Станіслав 4.
БК «Здолбунів» - Романишин Олександр 3, Ігнатєв Вячеслав 0, Кухарук Дмитро 17, Мельник Дмитро 0, Петренко Роман 8, Кузьмицький Олександр 0, Топоровський Михайло 26, Корсунь Ігор 0, Корсунь Олексій 2, Яцюрик Олександр 6.
Зал НУВГП
13.10.2016
8
20.30
БК «ЛАВІСС» 83 -78 БК «Baltik House»
(17-24;16-17;29-17;21-20)
БК «ЛАВІСС» - Кучик Андрій 0, Чиж Василь 26, Чорнолоз Степан 14, Кравченко Василь 10, Крижов Вілен 15, Кучик Сергій, Ткачук Станіслав 7, Зазулевич Георгій 11.
БК «Baltik House» - Лященко Дмитро 1, Омельковець Роман, Савчук Євген 2, Ковалевський Вячеслав 15, Лелюх Олексій 1, Труш Ігор 6, Сотник Денис 33, Нехай Максим 6, Онищук Олександр 14, Михайлов Дмитро, Холод Климентій, Кіба Сергій.
Зал НУВГП
3 тур
Дата
№ гри
Час
клуб “Господар” – клуб ”Гість“
Місце
18.10.2016
9
19.00

БК «Soft Group» 95 – 46 БК «ОСДЮСШОР»
(22-13;16-15;23-12;34-6)

БК «Soft Group»: Кусік Олексндр 8, Рехтман Ігор, Ільчук Олександр, Зарічанський Віталій, Трофімчук Іван, Полюхович Юрій 9, Корнійчук Максим 22, Марунько Микола, Тищенко Дмитро 16, Лавренчук Денис, Ошаровський Денис 13, Прокопчук Микола 27, Черненков Андрій.

БК «ОСДЮСШОР»: Шеметов Ілля 9, Лисенко Іван 0, Климчук Михайло 0, Білецький Владислав 0, Лисуха Даніель 2, Волошко Дмитро 8, Столяр Дмитро 8, Кардаш Павло, Руденко Назар, Кисіль Максим 4, Сень Теодор, Опалько Владислав 8,
Вишневській Володимир 7.

Зал ЕТК
ПЕРЕНОС
10
18.30
БК «Волиньбаскет 2 – КДЮСШ» - БК «Здолбунів» (Гра перенесена)
Зал ЕТК
20.10.2016
11
19.00

БК «ЛАВІСС» 53 – 69 БК «Водник» НУВГП
(12-29;16-16;6-8;19-16)
БК «ЛАВІСС» - Кучик Андрій 3, Чиж Василь 21, Чорнолоз Степан, Кравченко Василь 5, Крижов Вілен 9, Кучик Сергій, Ткачук Станіслав 2, Зазулевич Георгій 6, Кашуба Анатолій 7.

БК «Водник» НУВГП – Отроцький Станіслав 0, Гімбаржевський Юрій 8, Миронець Віктор 3, Самчук Сергій 9, Герман Андрій, Хращевський Олександр 13, Базилюк Владислав, Клочок Дмитро 13, Романовський Олександр 0, Жартун Володимир 4, Балдич Станіслав 3, Стоноженко Михайло 8, Тимощук Дмитро 8, Берук Евген.

Зал НУВГП
20.10.2016
12
20.30

БК «Маяк» 59 - 74 БК «АМР-BASKET»
(18-24;18-19;4-16;19-15)
БК «Маяк» - Швагринський Дмитро 20, Тонченко Роман, Заяць Сергій 4, Рудковській Вадим 2, Бартош Іван, Приступа Іван 8, Приступа Андрій 11, Литвиненко Андрій 14, Левченко Ілля, Білоус Микола.

БК «АМР-BASKET» - Липін Тарас 10, Бугаєвський Андрій 7, Федорчук Василь 25, Целюк Олександр 14, Мисковець Іван, Петрук Олег 4, Скотаренко Павло 0, Семенюк-Кондратюк Іван 8, Процюк Олександр 4, Коваль Вадим 2.

Зал НУВГП

4 тур

Дата

№ гри

Час

клуб “Господар” – клуб ”Гість“

Місце

25.10.2016

13

19.00

БК «Маяк» 104 - 69 БК «ОСДЮСШОР» 

(23-17;23-19;31-18;27-15)

БК «Маяк» - Швагринський Дмитро 44, Тонченко Роман, Заяць Сергій, Рудковській Вадим, Бартош Іван, Приступа Іван 21, Приступа Андрій 26, Литвиненко Андрій, Левченко Ілля, Білоус Микола, Кібиш Віталій 4, Перепелиця Юрій 9.

БК «ОСДЮСШОР» - Шеметов Ілля 11, Лисенко Іван 0, Климчук Михайло 0, Білецький Владислав 17, Лисуха Даніель 0, Волошко Дмитро 0 , Столяр Дмитро 22, Кардаш Павло 0, Руденко Назар 11, Кисіль Максим 0, Сень Теодор 0, Опалько Владислав 0, Вишневській Володимир 8.

Зал ЕТК

26.10.2016

14

18.30

БК «Волиньбаскет 2 – КДЮСШ» - БК «ЛАВІСС»

(гра перенесена)

Зал ЕТК

27.10.2016

15

19.00

БК «Soft Group» 71 - 63 БК «Здолбунів»

(16-13;23-21;13-12;19-17)

БК «Soft Group» - Кусік Олексндр 4, Рехтман Ігор 0, Ільчук Олександр, Зарічанський Віталій 3, Трофімчук Іван 16, Полюхович Юрій 16, Корнійчук Максим 2, Марунько Микола, Тищенко Дмитро 15, Лавренчук Денис, Ошаровський Денис 15, Прокопчук Микола, Черненков Андрій.

БК «Здолбунів» - Романишин Олександр 3, Ігнатєв Вячеслав 0, Кухарук Дмитро 17, Мельник Дмитро 0, Петренко Роман 7, Кузьмицький Олександр 3, Топоровський Михайло 21, Корсунь Ігор, Корсунь Олексій 1, Яцюрик Віктор 11.

Зал НУВГП

27.10.2016

16

20.30

БК «АМР-BASKET» 78 – 59 БК «Baltik House»

(20-21;24-7;22-8;12-23)

БК «АМР-BASKET» - Липін Тарас 15, Бугаєвський Андрій 8, Федорчук Василь, Целюк Олександр 30, Мисковець Іван, Петрук Олег 4, Скотаренко Павло 2, Семенюк-Кондратюк Іван 8, Процюк Олександр 5, Коваль Вадим 6.

БК «Baltik House» - Лященко Дмитро 2, Омельковець Роман, Савчук Євген, Ковалевський Вячеслав, Лелюх Олексій 9, Труш Ігор 6, Сотник Денис 12, Нехай Максим 7, Онищук Олександр 16, Михайлов Дмитро 2, Холод Климентій, Кіба Сергій 5, Ліщук Сергій 0.

Зал НУВГП

5 тур

Дата

№ гри

Час

клуб “Господар” – клуб ”Гість“

Місце

06.11.2016

17

19.00

БК «ОСДЮСШОР» 68 - 72 БК «Здолбунів»

(20-17;19-24;15-14;14;17)

БК «ОСДЮСШОР» - Шеметов Ілля 11, Лисенко Іван, Климчук Михайло 4, Білецький Владислав 14, Лисуха Даніель 0, Волошко Дмитро 4, Столяр Дмитро 17, Кардаш Павло, Руденко Назар, Кисіль Максим 0, Сень Теодор 6, Опалько Владислав 12, Вишневській Володимир. БК «Здолбунів» - Романишин Олександр 0, Ігнатєв Вячеслав, Кухарук Дмитро 12, Мельник Дмитро, Петренко Роман 6, Кузьмицький Олександр, Топоровський Михайло 12, Корсунь Ігор 4, Корсунь Олексій 3, Яцюрик Віктор 11, Столярчук Олег 14, Ткачук Володимир 10.

Зал ЕТК

06.11.2016

18

18.30

БК «Маяк» 73 -  87 БК «Baltik House»

(19-25;24-25;21-16;9-21)

БК «Маяк»- Швагринський Дмитро 23, Тонченко Роман 2, Заяць Сергій, Рудковській Вадим, Бартош Іван 2, Приступа Іван 15, Приступа Андрій 12, Литвиненко Андрій, Левченко Ілля 19, Білоус Микола, Кібиш Віталій, Перепелиця Юрій.

БК «Baltik House»- Лященко Дмитро, Омельковець Роман 4, Савчук Євген 2, Ковалевський Вячеслав 5, Лелюх Олексій 0, Труш Ігор 4, Сотник Денис 45, Нехай Максим 0, Онищук Олександр 6, Михайлов Дмитро, Холод Климентій, Кіба Сергій 3, Ліщук Сергій 18

Зал ЕТК

03.11.2016

19

19.00

БК «АМР-BASKET» 70 – 63 БК «Водник» НУВГП

(16-14;18-14;18-8;18-27)

БК «АМР-BASKET» - Липін Тарас 19, Бугаєвський Андрій 4, Федорчук Василь 8, Целюк Олександр 19, Мисковець Іван, Петрук Олег 9, Скотаренко Павло, Семенюк-Кондратюк Іван 9, Процюк Олександр, Коваль Вадим 2, Савицький Владислав 0

БК «Водник» НУВГП – Отроцький Станіслав, Гімбаржевський Юрій 0, Миронець Віктор 0, Самчук Сергій 2, Герман Андрій 9, Хращевський Олександр 0, Базилюк Владислав 2, Клочок Дмитро 6, Романовський Олександр 4, Жартун Володимир 6, Балдич Станіслав 0, Стоноженко Михайло 18, Тимощук Дмитро 16, Берук Евген.

Зал НУВГП

03.11.2016

20

20.30

БК «Soft Group» 68 - 71 БК «ЛАВІСС»

(15-16;18-18;13-18;22-19)

БК «Soft Group» - Кусік Олексндр 2, Рехтман Ігор, Ільчук Олександр 0, Зарічанський Віталій 6, Трофімчук Іван 8, Полюхович Юрій 2, Корнійчук Максим 2, Марунько Микола, Тищенко Дмитро 12, Лавренчук денис, Ошаровський Денис 3, Прокопчук Микола 29, Черненков Андрій, Юхимчук Олексій 4.

БК «ЛАВІСС» - Кучик Андрій, Чиж Василь 12, Чорнолоз Степан 6, Кравченко Василь 17, Крижов Вілен, Кучик Сергій, Ткачук Станіслав 8, Зазулевич Георгій 18, Кашуба Анатолій 10.

Зал НУВГП

6 тур
Дата
№ гри
Час
клуб “Господар” – клуб ”Гість“
Місце
08.11.2016
17
19.00
БК «ОСДЮСШОР» 70 - 93 БК «ЛАВІСС»
(16-23;17-21;19-26;18-23)
БК «ОСДЮСШОР»- Шеметов Ілля 17, Лисенко Іван, Климчук Михайло 5, Білецький Владислав 8, Лисуха Даніель 4, Волошко Дмитро 11, Столяр Дмитро 12, Кардаш Павло, Руденко Назар, Кисіль Максим, Сень Теодор 2, Опалько Владислав 10, Вишневській Володимир, Ковш Ілля, Басовець Андрій 1.
БК «ЛАВІСС» - Кучик Андрій 0, Чиж Василь 18, Чорнолоз Степан 18, Кравченко Василь 27, Крижов Вілен 15, Кучик Сергій, Ткачук Станіслав 6, Зазулевич Георгій, Кашуба Анатолій 9.
Зал ЕТК
ВІДМІНЕНО
18
18.30
 БК «АМР-BASKET» 20 - 0 БК «Волиньбаскет 2- КДЮСШ»
Зал ЕТК
10.11.2016
19
19.00
БК «Baltik House» 60 – 75 БК «Водник» НУВГП
(13-27;22-6;16-22;9-20)
БК «Baltik House» - Лященко Дмитро 0, Омельковець Роман 0, Савчук Євген 4, Ковалевський Вячеслав 7, Лелюх Олексій 0, Труш Ігор 4, Сотник Денис 24, Нехай Максим 3, Онищук Олександр 7, Михайлов Дмитро 0, Холод Климентій 0, Кіба Сергій 11, Ліщук Сергій 0, Мазурик Богдан 0.
БК «Водник» НУВГП – Отроцький Станіслав, Гімбаржевський Юрій 4, Миронець Віктор 0, Самчук Сергій 4, Герман Андрій 4, Хращевський Олександр 8, Базилюк Владислав 4, Клочок Дмитро 6, Романовський Олександр 4, Жартун Володимир 17, Балдич Станіслав 0, Стоноженко Михайло 9, Тимощук Дмитро 15, Берук Евген.
Зал НУВГП
10.11.2016
20
20.30
БК «Маяк» 89 - 75 БК «Здолбунів»
(17-24;25-23;31-8;16-20)
БК «Маяк» - Швагринський Дмитро 34, Тонченко Роман 0, Заяць Сергій 0, Рудковській Вадим 2, Бартош Іван 13, Приступа Іван 14, Приступа Андрій 18, Литвиненко Андрій, Левченко Ілля, Білоус Микола, Кібиш Віталій 6, Перепелиця Юрій 2
БК «Здолбунів» - Романишин Олександр 3, Ігнатєв Вячеслав, Кухарук Дмитро 40, Мельник Дмитро, Петренко Роман 4, Кузьмицький Олександр, Топоровський Михайло 0, Корсунь Ігор 0, Корсунь Олексій, Яцюрик Віктор, Столярчук Олег 19, Ткачук Володимир 9.
Зал НУВГП
 7 тур
Дата
№ гри
Час
клуб “Господар” – клуб ”Гість“
Місце
15.11.2016
17
19.00
БК «Здолбунів» 59 - 74 БК «ЛАВІСС»
(17-20;12-30;13-14;17-10)
БК «Здолбунів» - Романишин Олександр, Ігнатєв Вячеслав, Кухарук Дмитро 8, Мельник Дмитро 3, Петренко Роман 8, Кузьмицьки Олександр, Топоровський Михайло, Корсунь Ігор 4, Корсунь Олексій 2, Яцюрик Віктор 15, Столярчук Олег, Ткачук Володимир 19.
БК «ЛАВІСС» - Кучик Андрій, Чиж Василь 19, Чорнолоз Степан 18, Кравченко Василь 21, Крижов Вілен 10, Кучик Сергій, Ткачук Станіслав 2, Зазулевич Георгій, Кашуба Анатолій 4.
Зал ЕТК
матч не відбудеться
18
18.30
БК «Волиньбаскет 2- КДЮСШ» 0 - 20 БК «Baltik House»
Зал ЕТК
17.11.2016
19
19.00
БК «Маяк» 69 - 64 БК «Водник» НУВГП
(19-28;17-11;18-13;15-12)
БК «Маяк» - Швагринський Дмитро 20, Тонченко Роман, Заяць Сергій, Рудковській Вадим, Бартош Іван, Приступа Іван 9, Приступа Андрій 0, Литвиненко Андрій 0, Левченко Ілля 14, Білоус Микола, Кібиш Віталій, Перепелиця Юрій,
Шепелев Олександр 22, Герасимчук Микола 4.
БК «Водник» НУВГП - Отроцький Станіслав, Гімбаржевський Юрій 4, Миронець Віктор 3, Самчук Сергій 5, Герман Андрій 15, Хращевський Олександр 8, Базилюк Владислав 2, Клочок Дмитро 2, Романовський Олександр 2, Жартун Володимир 2, Балдич Станіслав, Стоноженко Михайло 10, Тимощук Дмитро 11, Берук Евген.
Зал НУВГП
17.11.2016
20
20.30
БК «АМР-BASKET» 82 - 66 БК «Soft Group»
(15-20;20-17;23-12;24-17)
БК «АМР-BASKET» - Липін Тарас 15, Бугаєвський Андрій 4, Федорчук Василь 19, Целюк Олександр 18, Мисковець Іван, Петрук Олег 8, Скотаренко Павло 2, Семенюк-Кондратюк Іван 9, Процюк Олександр 5, Коваль Вадим, Савицький Владислав 2.
БК «Soft Group» - Кусік Олексндр, Рехтман Ігор, Ільчук Олександр 8, Зарічанський Віталій 5, Трофімчук Іван 12, Полюхович Юрій 8, Корнійчук Максим, Марунько Микола 2, Тищенко Дмитро 13, Лавренчук денис 3, Ошаровський Денис 13, Прокопчук Микола, Черненков Андрій 2, Юхимчук Олексій.
Зал НУВГП
8 тур
Дата
№ гри
Час
клуб “Господар” – клуб ”Гість“
Місце
22.11.2016
17
19.00

БК «ОСДЮСШОР» 64 - 87 БК «АМР-BASKET»
(14-23;22-21;10-23;18-20)

БК «ОСДЮСШОР» - Шеметов Ілля 11, Лисенко Іван, Климчук Михайло 2, Білецький Владислав 17, Лисуха Даніель, Волошко Дмитро 8, Столяр Дмитро 10, Кардаш Павло, Руденко Назар 12, Кисіль Максим, Сень Теодор, Опалько Владислав, Вишневській Володимир, Тимчук Роман 2, Басовець Андрій, Перетятко Денис 2.

БК «АМР-BASKET» - Липін Тарас 14, Бугаєвський Андрій 2, Федорчук Василь 12, Целюк Олександр, Мисковець Іван, Петрук Олег 20, Скотаренко Павло 10, Семенюк-Кондратюк Іван 8, Процюк Олександр, Коваль Вадим 8, Савицький Владислав 13.

Зал ЕТК
матч не відбудеться
18
18.30
БК «Водник» НУВГП 20 - 0 БК «Волиньбаскет 2- КДЮСШ»
Зал ЕТК
24.11.2016
19
19.00
БК «Маяк» 91 - 65 БК «ЛАВІСС»
(27-11;22-13;19-23;23-18)
БК «Маяк» - Швагринський Дмитро 32, Тонченко Роман, Заяць Сергій, Рудковській Вадим, Бартош Іван, Приступа Іван 10, Приступа Андрій 7, Литвиненко Андрій, Левченко Ілля, Білоус Микола 4, Кібиш Віталій, Перепелиця Юрій, Шепелев Олександр 13, Герасимчук Микола 25
БК «ЛАВІСС» - Кучик Андрій, Чиж Василь 13, Чорнолоз Степан 7, Кравченко Василь 13, Крижов Вілен 13, Кучик Сергій, Ткачук Станіслав 1, Зазулевич Георгій 15, Кашуба Анатолій 3.
Зал НУВГП
24.11.2016
20
20.30
БК «Baltic House» 72 - 59 БК «Soft Group»
(15-14;16-17;16-16;25-12)
БК «Baltic House» - Лященко Дмитро 0, Омельковець Роман 0, Савчук Євген 7, Ковалевський Вячеслав 4, Лелюх Олексій 8, Труш Ігор 4, Сотник Денис, Нехай Максим 10, Онищук Олександр 26, Михайлов Дмитро 4, Холод Климентій, Кіба Сергій, Ліщук Сергій, Мазурик Богдан 7, Меленюк Сергій 2.
БК «Soft Group» - Кусік Олексндр 4, Рехтман Ігор, Ільчук Олександр 0, Зарічанський Віталій 9, Трофімчук Іван 13, Полюхович Юрій 7, Корнійчук Максим 5, Марунько Микола, Тищенко Дмитро 14, Лавренчук денис, Ошаровський Денис 7, Прокопчук Микола, Черненков Андрій, Юхимчук Олексій.
Зал НУВГП
 9 тур
Дата
№ гри
Час
клуб “Господар” – клуб ”Гість“
Місце
29.11.2016
17
19.00
БК «Baltiс House» 52- 43 БК «ОСДЮСШОР»
(5-15;16-5;13-11;18-12)
БК «Baltiс House» - Лященко Дмитро, Омельковець Роман, Савчук Євген 2, Ковалевський Вячеслав, Лелюх Олексій, Труш Ігор 0, Сотник Денис 23, Нехай Максим 8, Онищук Олександр 17, Михайлов Дмитро, Холод Климентій, Кіба Сергій, Ліщук Сергій, Мазурик Богдан, Меленюк Сергій 2.
БК «ОСДЮСШОР» - Шеметов Ілля 12, Лисенко Іван, Климчук Михайло, Білецький Владислав 9, Лисуха Даніель 2, Волошко Дмитро 4, Столяр Дмитро 14, Кардаш Павло, Руденко Назар, Кисіль Максим 2, Сень Теодор, Опалько Владислав, Вишневській Володимир, Тимчук Роман, Басовець Андрій, Перетятко Денис.
Зал ЕТК
матч не відбудеться
18
18.30
БК «Маяк» 20 - 0 БК «Волиньбаскет 2- КДЮСШ»
Зал ЕТК
01.12.2016
19
19.00
БК «Водник» НУВГП 77 – 71 ОТ БК «Soft Group»
(18-14;14-25;16-16;19-12;10-4)
БК «Водник» НУВГП – Отроцький Станіслав, Гімбаржевський Юрій 2, Миронець Віктор, Самчук Сергій 2, Герман Андрій 16, Хращевський Олександр 5, Базилюк Владислав 7, Клочок Дмитро 7, Романовський Олександр, Жартун Володимир 4, Балдич Станіслав 3, Стоноженко Михайло 8, Тимощук Дмитро 23, Берук Евген.
БК «Soft Group» - Кусік Олексндр 2, Рехтман Ігор, Ільчук Олександр 6, Зарічанський Віталій 1, Трофімчук Іван 16, Полюхович Юрій 2, Корнійчук Максим 7, Марунько Микола, Тищенко Дмитро 6, Лавренчук денис, Ошаровський Денис 9, Прокопчук Микола 18, Черненков Андрій, Юхимчук Олексій 4. 
Зал НУВГП
01.12.2016
20
20.30
 БК «Здолбунів» 44 - 85 БК «АМР-BASKET»
(10-22;3-19;14-22;17-22)
БК «Здолбунів» - Романишин Олександр 5, Ігнатєв Вячеслав 3, Кухарук Дмитро, Мельник Дмитро 6, Петренко Роман 9, Кузьмицький Олександр, Топоровський Михайло 8, Корсунь Ігор 5, Корсунь Олексій, Яцюрик Віктор 8, Столярчук Олег, Ткачук Володимир.
БК «АМР-BASKET» - Липін Тарас 17, Бугаєвський Андрій, Федорчук Василь 7, Целюк Олександр 14, Мисковець Іван, Петрук Олег 8, Скотаренко Павло 12, Семенюк-Кондратюк Іван 7, Процюк Олександр 10, Коваль Вадим 0, Савицький Владислав 10.
Зал НУВГП
 

 

Last modified on
Rate this item
(0 votes)
Login to post comments
back to top

Логін or РЕЄСТРАЦІЯ

Facebook user?

You can use your Facebook account to sign into our site.

fb iconУвійти через Facebook

LOG IN

РЕЄСТРАЦІЯ

User Registration