Аматорська баскетбольна ліга Рівненщини

Baltic House ЛАВІСС Водник-НУВГП ОСДЮШОР
A+ A A-

Розклад ігор ХІІІ Чемпіонату АБЛ Рівненщини. Плей-офф

 

Розклад ігор ХIII Чемпіонату АБЛ Рівненщини. Плей-офф.

 

М Команда І В П О ОЗ-ОП
1 Маяк 16 15 1 31 1284-1096
2 Волиньбаскет-2 16 13 3 29 1356-1142
3 Baltic House 16 11 5 27 1314-1268
4 Магнат 16 10 6 26 1267-1143
5 ЛАВІСС 16 8 8 24 1228-1169
6 Водник-НУВГП 16 8 8 24 1184-1164
7 ОСДЮШОР 16 3 13 19 1086-1316
8 РЗВА 16 2 14 18 1129-1366
9 AirDrie 16 2 14 18 1133-1317

 КАЛЕНДАР ТА РЕЗУЛЬТАТИ ПЕРШОГО КОЛА

КАЛЕНДАР ТА РЕЗУЛЬТАТИ ДРУГОГО КОЛА

 Ігри за 5-6 та 7-8 місця

Дата
Час
клуб “Господар” – клуб ”Гість“
Місце
12.04.2016
19.00

Гра за 7-8 місце
БК «ОСДЮШОР» - БК «РЗВА» 

Зал ТТД
13.04.2016
19.00

Гра за 5-6 місце
БК «Baltic House» - БК «Магнат» 

Зал ТТД

Плей-офф. Півфінали.

Другі матчі

Дата
Час
клуб “Господар” – клуб ”Гість“
Місце
14.04.2016
19.00

БК «ЛАВІСС» - БК «Маяк»

Зал НУВГП
14.04.2016
20.30

БК «Водник» НУВГП - БК «Волиньбаскет 2 - КДЮСШ»

Зал НУВГП
15.04.2016
18:00 

Гра за необхідністю

Зал НУВГП
15.04.2016
19:30

Гра за необхідністю

Зал НУВГП
За 5-8 місця

Другі матчі

Дата
Час
клуб “Господар” – клуб ”Гість“
Місце
05.04.2016
19.00

БК «РЗВА» 82 - 91 БК «Магнат»
(19:18; 21:21; 21:31; 21:21)
БК «РЗВА»: Козачек Євген 6, Ільчук Олександр 18, Антонюк Вадим 6, Савицький Владислав 25, Трофімчук Іван 27.
БК «Магнат»: Бугаєвський Андрій 4, Волошин Олексій 15, Коваль Вадим 0, Федорчук Василь 23, Безкоравайний Ростислав, Рудик Роман 5, Кашуба Анатолій 4, Скотаренко Паша 4, Жартун Володимир 12, Королюк Борис 26.

Зал ТТД
06.04.2016
19.00

БК «ОСДЮШОР» 58 - 62 БК «Baltic House»
(10:17; 15:18; 16:14; 17:13)
БК «ОСДЮШОР»: Стрихарчук Владислав, Рябой Сергій 8, Гуц Борис, Крижов Вілен, Мисковець Іван 20, Білецький Владислав, Руденко Назар, Гімбаржевський Юрій, Романовський Олександр 10, Приступа Андрій 15, Рицький Любомир, Приступа Іван 5, Стрихарчук Костянтин, Остапчук Юрій.
БК «Baltic House»: Мазурик Богдан, Сотник Денис 10, Омельковець Роман 6, Лелюх Олексій 11, Труш Ігор 4, Целюк Олександр, Онищук Олександр, Нехай Максим 10, Холод Климентій 6, Семенюк-Кондратюк Іван 12.

Зал ТТД

Перші матчі

Дата
Час
клуб “Господар” – клуб ”Гість“
Місце
29.03.2016
19.00

БК «Магнат» 85 - 64 БК «РЗВА»
(17:13;24:13;17:23;27:15)
БК «Магнат»: Бугаєвський Андрій 10, Волошин Олексій 19, Коваль Вадим 31, Федорчук Василь 18, Безкоравайний Ростислав, Рудик Роман, Корнійчук Максим, Кашуба Анатолій 2, Скотаренко Паша 3, Жартун Володимир 2.
БК «РЗВА»: Козачек Євген 7, Ільчук Олександр 6, Пантюх Валера, Антонюк Вадим 6, Тищенко Дмитро 25, Зазулевич Георгій, Савицький Владислав 11, Трофімчук Іван 9, Іванов Роман.

Зал ТТД
30.03.2016
19.00

БК «Baltic House» 81 - 74 ОСДЮШОР
(21:21;15:16;13:19;32:18)
БК «Baltic House»: Мазурик Богдан, Сотник Денис 41, Омельковець Роман 4, Лелюх Олексій, Труш Ігор 5, Целюк Олександр, Онищук Олександр, Нехай Максим, Савчук Євген, Меленюк Сергій, Холод Климентій 4, Семенюк-Кондратюк Іван 27.
БК «ОСДЮШОР»: Стрихарчук Владислав, Рябой Сергій, Гуц Борис 7, Крижов Вілен, Мисковець Іван 28, Білецький Владислав, Руденко Назар, Гімбаржевський Юрій 6, Романовський Олександр 5, Приступа Андрій 15, Рицький Любомир, Приступа Іван 13, Стрихарчук Костянтин, Остапчук Юрій.

Зал ТТД
За 1-4 місця
Перші матчі
31.03.2016
17.30

БК «Волиньбаскет 2 - КДЮСШ» 58 - 61 БК «Водник» НУВГП
(11:8;17:18;19:18;11:17)
БК «Волиньбаскет 2 - КДЮСШ»: Дейна Максим, Кісільчук Назар 7, Глушко Петро 10, Поляков Юрій 5, Коцько Володимир 15, Прудяк Андрій, Бедлінський Ілля 11, Парій Валентин, Масицький Павло, Масицький Володимир, Наумчук Назар, Шкодня Юрій 10, Іщук Данило, Скольбушевський Микола, Шевчук Володимир, Панасюк Влад.
БК «Водник» НУВГП: Зарічнянський Віталій 2, Стоноженко Михайло 16, Клочок Дмитро 13, Берук Євген 7, Тишкун Віталій, Отроцький Станіслав 2, Тимощук Дмитро 15, Базилюк Владислав 6, Хращевський Олександр, Самчук Сергій, Демчук Олег, Балдич Станіслав, Герман Андрій, Миронець Віктор.

Зал НУВГП
31.03.2016
19.00

БК «Маяк» 79 - 82 БК «ЛАВІСС»
(25:16;18:20;20:26;16:20)
БК «Маяк»: Шанюк Тарас 26, Рудковський Володимир, Ліпін Тарас 4, Петрук Олег 4, Роман Сергій 4, Литвиненко Андрій 15, Білоус Микола 10, Прокопчук Микола, Рудковський Вадим, Кибиш Віталій, Заєць Сергій, Левченко Ілля, Ковальчук Віталій, Шепелєв Олександр 14, Герасимчук Микола 2, Карпенко Юрій.
БК «ЛАВІСС»: Захожий Олександр 15, Чиж Василь 10, Чорнолоз Степан 23, Марков Сергій 25, Кравченко Василь 9, Ткачук Стас, Кучик Андрій, Мельник Дмитро, Максимчук Вітя, Кучик Сергій.

Зал НУВГП

 Плей-офф. Чвертьфінали.

1 тур
Дата
Час
клуб “Господар” – клуб ”Гість“
Місце
15.03.2016
18.30

БК «Baltic House» - БК «Водник» НУВГП 75:69 (16-19, 23-13, 16-12, 20-25)
БК «Baltic House»: Мазурик Богдан, Сотник Денис 24, Омельковець Роман, Лелюх Олексій 3, Труш Ігор 4, Целюк Олександр 3, Онищук Олександр 8, Нехай Максим 2, Савчук Євген, Меленюк Сергій, Дубнюк Анатолій 17,
Горєнков Юрій 6, Семенюк-Кондратюк Іван 8.
БК «Водник» НУВГП: Зарічнянський Віталій, Стоноженко Михайло 17, Клочок Дмитро 2, Берук Євген, Тишкун Віталій, Отроцький Станіслав, Тимощук Дмитро 21, Базилюк Владислав 5, Хращевський Олександр 3, Самчук Сергій 8, Демчук Олег 10, Балдич Станіслав, Герман Андрій 3, Миронець Віктор.

Зал НУВГП
16.03.2016
19.00

"Маяк" - "РЗВА" 88:79 (20-13, 30-14, 19-21, 19-31)
"Маяк": Шанюк Тарас 27, Ліпін Тарас 8, Петрук Олег 17, Роман Сергій 14, Білоус Микола 9, Рудковський Владислав 11.
"РЗВА": Козачек Євген 1, Ільчук Олександр 4, Пантюх Валера 8, Антонюк Вадим 12, Тищенко Дмитро 15, Зазулевич Георгій, Савицький Владислав 27, Трофімчук Іван 2.

Зал ТТД
17.03.2016
19.00

БК «Волиньбаскет 2 - КДЮСШ» - БК ОСДЮШОР 88:67 (28-15; 15-11; 25-19; 20-21)
БК «Волиньбаскет 2 - КДЮСШ»: Дейна Максим 14, Кісільчук Назар, Глушко Петро 16, Поляков Юрій 6, Коцько Володимир 15, Прудяк Андрій 9, Бедлінський Ілля 8, Парій Валентин, Масицький Павло 2, Масицький Володимир, Наумчук Назар, Шкодня Юрій, Іщук Данило, Скольбушевський Микола 1, Шевчук Володимир 12, Панасюк Влад.
БК ОСДЮШОР: Стрихарчук Владислав, Рябой Сергій 7, Гуц Борис 12, Крижов Вілен, Мисковець Іван 27, Білецький Владислав, Руденко Назар, Гімбаржевський Юрій 9, Романовський Олександр, Приступа Андрій 8, Рицький Любомир, Приступа Іван 4, Стрихарчук Костянтин, Остапчук Юрій.

Зал НУВГП
17.01.2016
20.30

БК «Магнат» - БК «ЛАВІСС» 79:87 (22-18; 19-24; 16-19; 22-26)
БК «Магнат»: Бугаєвський Андрій 6, Волошин Олексій 3, Коваль Вадим 35, Федорчук Василь 13, Безкоравайний Ростислав, Рудик Роман 16, Кашуба Анатолій, Скотаренко Паша, Жартун Володимир 3, Королюк Борис 3.
БК «ЛАВІСС»: Захожий Олександр 14, Чиж Василь 25, Чорнолоз Степан 17, Марков Сергій 25, Кравченко Василь,
Ткачук Стас, Кучик Андрій, Мельник Дмитро 3, Максимчук Вітя 3, Кучик Сергій.

Зал НУВГП
2 тур
Дата
Час
клуб “Господар” – клуб ”Гість“
Місце
22.03.2016
19.00
БК «РЗВА» - БК «Маяк» 69:80 (13-12; 20-21; 23-24; 13-23)
БК «РЗВА»: Козачек Євген 2, Ільчук Олександр 14, Пантюх Валера 14, Антонюк Вадим, Тищенко Дмитро 16, Зазулевич Георгій, Савицький Владислав 8, Трофімчук Іван 7, Іванов Роман 8.
БК «Маяк»: Шанюк Тарас 11, Ліпін Тарас 16, Петрук Олег 10, Роман Сергій 25, Литвиненко Андрій 8, Білоус Микола 10, Рудковський Вадим, Шепелєв Олександр, Герасимчук Микола.
Зал ТТД
23.03.2016
19.00
 "ОСДЮШОР" - "Волиньбаскет-2-КДЮСШ" 67:99 (14-21; 17-25; 16-35; 20-18)
"ОСДЮШОР": Стрихарчук Владислав, Рябой Сергій, Гуц Борис 21, Крижов Вілен, Мисковець Іван 22, Руденко Назар, Гімбаржевський Юрій 14, Романовський Олександр 10, Приступа Андрій, Рицький Любомир, Приступа Іван, Стрихарчук Костянтин, Остапчук Юрій.
"Волиньбаскет-2-КДЮСШ": Дейна Максим 18, Кісільчук Назар 11, Глушко Петро 22, Поляков Юрій 8, Коцько Володимир, Прудяк Андрій 9, Бедлінський Ілля 9, Парій Валентин, Масицький Павло 4, Масицький Володимир, Наумчук Назар, Шкодня Юрій 10, Іщук Данило, Скольбушевський Микола 4, Шевчук Володимир 4, Панасюк Влад.
Зал ТТД
24.03.2016
19.00
БК «Водник» НУВГП - БК «Baltic House» 81:79 (10-22; 24-14; 25-23; 22-20)
БК «Водник» НУВГП: Зарічнянський Віталій, Стоноженко Михайло 20, Клочок Дмитро 1, Берук Євген 14, Тишкун Віталій, Отроцький Станіслав, Тимощук Дмитро 20, Базилюк Владислав 4, Хращевський Олександр 10, Самчук Сергій, Демчук Олег 12, Балдич Станіслав, Герман Андрій, Миронець Віктор.
БК «Baltic House»: Мазурик Богдан, Сотник Денис 29, Омельковець Роман, Ковалевський Вячеслав, Лелюх Олексій 12, Труш Ігор, Целюк Олександр 8, Онищук Олександр 9, Нехай Максим 2, Савчук Євген, Меленюк Сергій, Дубнюк Анатолій, Кіба Сергій, Холод Климентій, Горєнков Юрій 12, Семенюк-Кондратюк Іван 7.
Зал НУВГП
24.03.2016
20.30
БК «ЛАВІСС» - БК «Магнат» 62:59 (15-18; 10-15; 25-18; 12-8)
БК «ЛАВІСС»: Захожий Олександр 17, Чиж Василь 20, Чорнолоз Степан, Марков Сергій 22, Кравченко Василь, Ткачук Стас, Кучик Андрій, Мельник Дмитро 3, Максимчук Вітя, Кучик Сергій.
БК «Магнат»: Бугаєвський Андрій 3, Волошин Олексій 7, Коваль Вадим 18, Федорчук Василь 10, Безкоравайний Ростислав, Рудик Роман 13, Кашуба Анатолій, Скотаренко Паша, Жартун Володимир 5, Королюк Борис 3.
Зал НУВГП
25.03.2016
19.00
БК «Baltic House» - БК «Водник» НУВГП 65:79 (24-10; 11-23; 14-24; 16-22)
БК «Baltic House»: Мазурик Богдан, Сотник Денис 15, Омельковець Роман, Лелюх Олексій, Труш Ігор 4, Целюк Олександр 8, Онищук Олександр 4, Нехай Максим 4, Савчук Євген, Меленюк Сергій, Холод Климентій, Горєнков Юрій 16, Семенюк-Кондратюк Іван 14.
БК «Водник» НУВГП: Зарічнянський Віталій, Стоноженко Михайло 17, Клочок Дмитро 4, Берук Євген 14, Тишкун Віталій, Отроцький Станіслав, Тимощук Дмитро 30, Базилюк Владислав, Хращевський Олександр 5, Самчук Сергій, Демчук Олег 9, Балдич Станіслав, Герман Андрій, Миронець Віктор.
Зал НУВГП
 
Last modified on
Rate this item
(2 votes)
Login to post comments
back to top

Логін or РЕЄСТРАЦІЯ

Facebook user?

You can use your Facebook account to sign into our site.

fb iconУвійти через Facebook

LOG IN

РЕЄСТРАЦІЯ

User Registration